×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air z dwoma airbusami A321 w Warszawie


Węgierski przewoźnik do swojej floty na warszawskim Lotnisku Chopina dołączy w sierpniu i we wrześniu dwa samoloty airbus A321. Ale za nim to się stanie - 13 maja, w Warszawie wyląduje szósty airbus A320.- Dołączenie nowych samolotów do floty w Warszawie nie oznacza procesu wymiany starych samolotów na nowe, ponieważ stosunkowo mamy bardzo młodą flotę, natomiast pozwoli nam zwiększyć zdolności przewozowe na niektórych trasach - powiedział Gabor Vasarhelyi, dyrektor komunikacji Wizz Aira w rozmowie z Pasazer.com.

Airbus A321 to największy samolot z rodziny A320. Jest o siedem metrów dłuższy od A320, a jego zasięg w wersji z zamontowanymi sharkletami (czyli wygiętymi w górę zakończeniami skrzydeł) wynosi do 6330 km. Na pokład w maksymalnej konfiguracji jednoklasowej A321 może zabrać 220 pasażerów. To o 40 pasażerów więcej niż w obecnie wykorzystywanych przez linię airbusach A320.

gość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie