Chiny chcą zbudować w Polsce wielkie lotnisko

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
27 kwietnia 2016 21:24
14 komentarzy
Przegląd prasy:
Chińczycy są zainteresowani budową w centralnej Polsce lotniska, które obsługiwałoby kilkadziesiąt milionów pasażerów. Są to w stanie zrobić w ciągu 2-3 lat – powiedział minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, który wrócił właśnie z wizyty w Chinach - czytamy na tvp.info.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "TVP", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Affinitor 2016-05-17 19:00   
Affinitor - Profil Affinitor
Pan Morawiecki raz mówi jedno, a za chwile drugie, zależy co mu akurat pasuje, wiec do tego co powiedział ja bym się zbytnio nie przywiązywał...
lysypiotr76 2016-05-17 17:19   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Dzisiaj wicepremier Morawiecki wypowiedział kilka słów na temat CPL. Wyjaśnił że projekt jest w fazie ,,koncepcyjnej '' czyli po polsku -nie ma pieniędzy ale temat będzie odgrzewany jak kotlet. Tak sobie myślę bo ostatnio czytałem wypowiedz prezesa LHR. Tam również nie ma miejsca ale nie popełnili błędu Niemiec tylko chcą wykupić działki zamieszkane w okolicy lotniska tak by powstał nowy pas . Podobnie można by zrobić z WAW. I tu i tam lotnisko jest w mieście.Co prawda nie tak blisko centrum ,ale jednak. Podobno ta koncepcja jest rozważana , gdyż przy kłopotach Lotu tak duże lotnisko mogłoby być w sporej części niewykorzystane.
gość_a3047 2016-05-05 15:40   
gość_a3047 - Profil gość_a3047
W obliczu coraz bardziej prawdopodobnego rozpadu UE szukanie gospodarczych sojuszników jest nakazem chwili i świadectwem dalekowzroczności.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama