×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates ulepsza komunikację z agentami


Linie Emirates wprowadziły własny internetowy interfejs programowania aplikacji (API), który pozwoli na rozwój współpracy B2B. API B2B to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające partnerom dystrybucyjnym bezpośrednie połączenie z systemem rezerwacyjnym Emirates i wgląd do danych dotyczących dostępności, cen, zakupów i wystawiania biletów. Ponadto interfejs ułatwia sprzedaż produktów dodatkowych, m.in. w zakresie nadbagażu, wiz i usług szoferskich.

Nowa platforma jest kompatybilna ze standardem NDC (New Distribution Capability), zalecanym przez Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA). Zwiększy ona zakres komunikacji między Emirates a biurami podróży, a jej użytkownicy będą mogli z łatwością zintegrować treść udostępnianą przez Emirates z własnymi platformami dla uzyskania dodatkowych możliwości sprzedaży.

- Możliwości nowego interfejsu pozwolą przewoźnikowi na rozszerzenie obecności Emirates w Internecie na biura podróży i ułatwią integrację z ich platformami transakcyjnymi. Jest to ważny krok na drodze do ulepszenia strategii mobilnej i B2C, który zapewni skuteczniejszą współpracę z podmiotami branży turystycznej z korzyścią dla rosnącej i zróżnicowanej grupy klientów Emirates na całym świecie - powiedział Paul Starrs, wiceprezes Emirates ds. sprzedaży globalnej.

Od momentu uruchomienia interfejsu powstało kilka nowych inicjatyw z udziałem konsolidatorów i biur podróży. Jednym z pierwszych użytkowników została firma Mondee Travel, należąca do największych konsolidatorów w Stanach Zjednoczonych.

- Dzięki nowemu interfejsowi wdrożenie i zintegrowanie marki Emirates z własną platformą transakcyjną firmy stało się jeszcze wygodniejsze. Nowy interfejs jest szybki i elastyczny, a ponadto eliminuje wysokie koszty technologiczne, co przekłada się na bardziej opłacalne rozwiązania dla ich wspólnych klientów - dodał Prasad Gundumogula, prezes Mondee Travel.

Interfejs skutecznie zwiększy zasięg marki Emirates w Internecie - będzie on rozwijany i promowany jako bezpośredni internetowy system Emirates. Internetowy interfejs B2B wykorzystuje branżowy standard XML i jest dostępny na stronie internetowej.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie