×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Druga edycja konkursów Airbus BizLab


Po pierwszym udanym roku działalności od otwarcia w 2015 r., Airbus BizLab Touluse zaprasza utalentowane i pomysłowe start-upy do drugiej edycji  konkursu na projekty, które mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle lotniczym.W ciągu minionego roku Airbus BizLab wspierał 15 startupów i 27 wewnętrznych projektów Airbusa w ramach sześciomiesięcznych programów akceleracji. W tym samym okresie rozszerzył swoją międzynarodową obecność na trzy miasta: Tuluzę (Francja), Hamburg (Niemcy) i Bangalore (Indie). To działanie zgodne ze strategią Airbusa, która zakłada stworzenie międzynarodowej sieci akceleratorów biznesowych.

Propozycje projektów można składać do 22 maja 2016 r. za pośrednictwem platformy F6S. Po procesie selekcji Airbus zaproponuje wybranym kandydatom szerokie wsparcie w postaci sześciomiesięcznego programu akceleracji.

Ponadto w 2016 r. startupy będą wspierane przez Airbus BizLab również po zakończeniu sześciomiesięcznego okresu dzięki "usłudze post-akceleracji"

Wybrani kandydaci zyskają dostęp do wielu instruktorów, ekspertów i mentorów Airbusa specjalizujących się w różnych dziedzinach (technologia, prawo, finanse, marketing itd.); bezpłatną przestrzeń biurową; własnego mentora; sesje nauki i działania; dostęp do zakładów prototypowych i testowych; oraz dzień na zademonstrowanie projektu decydentom, partnerom i spółkom zależnym Airbusa oraz inwestorom venture capital.

Projekty mogą dotyczyć opracowania produktu, usługi lub aplikacji związanej z rzeczywistością rozszerzoną, robotyką, Internetem rzeczy, wrażeniami pasażerów, cyfrową fabryką i technologią finansową.

Airbus BizLab to międzynarodowy akcelerator biznesowy działający w branży lotniczo-kosmicznej, w ramach którego start-upy i "wewnętrzni przedsiębiorcy" Airbusa mogą wspólnie przekształcać innowacyjne pomysły w wartościową działalność biznesową.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie