airberlin i Alitalia rozszerzają współpracę handlową

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
24 kwietnia 2016 09:44
1 komentarz
airberlin i Alitalia, członkowie Etihad Airways Partners Group, zacieśniają współpracę handlową rozszerzając umowę code-share na lotach między Niemcami, Szwajcarią, Austrią a Włochami. O 25 proc. zwiększy się dostępność bezpośrednich lotów na jednym z największych rynków w Europie.
Reklama

Umowa code-share obejmie 1400 lotów tygodniowo na 91 różnych rejsach, w tym 56 połączeniach bezpośrednich między czterema wymienionymi krajami. Włączona w to zostanie najnowsza trasa airberlin z Düsseldorfu do Bolonii (3 razy dziennie od 2 maja br.). Prócz tego dotyczyć ona będzie dodanych przez niemieckiego przewoźnika kolejnych lotów między swoim największym hubem w Północnej Nadrenii-Westfalii a Florencją i Wenecją (do obu włoskich miast samoloty będą latały trzy razy dziennie).

Celem rozszerzonej współpracy jest polepszenie możliwości i czasu przesiadek. Co więcej, pasażerowie będą mieli ułatwiony dostęp do zbierania mil w programach lojalnościowych obu linii.

Nowa oferta skierowana jest zarówno do podróżujących w sprawach biznesowych jak i w celach turystycznych.
Reklama

Ostatnie komentarze

greg0303 2016-04-28 14:38   
greg0303 - Profil greg0303
Alitalia podpisała wstępną umowę kupna 49% udziałów w linii Air Malta. Ostateczną decyzję włoski przewoźnik podejmie po dokładnych analizach sytuacji finansowej maltańskich linii.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama