StopOver Finland: Przerwa w podróży w Helsinkach

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
21 kwietnia 2016 08:59
Finnair prezentuje szybszy i prostszy sposób planowania lotów z przedłużoną przesiadką w Finlandii. Pozwoli to odwiedzić dwa miasta podczas jednej podróży. Pasażerowie mogą zarezerwować bilety na loty z postojem w Helsinkach na nowej, specjalnej stronie internetowej. 
Reklama

Klienci Finnaira będą też mieli możliwość wyboru spośród szerokiej gamy atrakcji i wycieczek po Finlandii w ramach projektu StopOver Finland, realizowanego przez Visit Finland we współpracy z firmą Primera Holidays.

Transport z lotniska do centrum Helsinek zajmuje jedynie pół godziny, zatem pasażerowie mogą wkrótce po wylądowaniu poczuć spokojną nadmorską atmosferę stolicy Finlandii, odwiedzić dzielnicę designu, pełne charakteru miejscowe kawiarnie albo wyjątkowe restauracje i hotele. Dziewicza natura zawsze jest w Finlandii na wyciągnięcie ręki. Klienci Finnaira będą mogli spędzić dzień krążąc po fińskim archipelagu lub odwiedzając jeden z licznych parków narodowych.

Dzięki nowej inicjatywie podróżni poszukujący niezapomnianych wrażeń będą mieli okazję, by odbyć szybki wypad samolotem na północ kraju i podziwiać baśniowe krajobrazy Fińskiej Laponii, ale także odbyć dłuższe wycieczki. Bogata oferta pakietów przesiadkowych – od programów pięciogodzinnego postoju, aż po 5-dniowe wycieczki – będzie dostępna na stronie Primera Holidays przez całą wiosnę 2016.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom usługę, która pozwoli im zatrzymać się i zrelaksować pomiędzy lotami, a jednocześnie zobaczyć kawałek Finlandii - mówi Anssi Partanen, szef działu produktów turystycznych Finnaira. - Inicjatywa StopOver Finland idzie w parze z rozwojem siatki naszych połączeń, któremu towarzyszy rosnące zainteresowanie Finlandią wśród podróżnych z Azji. Pakiety turystyczne oferowane w ramach programu będą atrakcyjne dla klientów podróżujących ze wszystkich miast w siatce połączeń Finnaira.

Program StopOver Finland jest jednym z programów rozwojowych Team Finland finansowanych przez Ministerstwo Gospodarki i Zatrudnienia Finlandii. StopOver jest prowadzony przez Visit Finland wraz z partnerami – Finnairem i organizacjami fińskiej branży turystycznej. Dodatkowe informacje na temat StopOver Finland można znaleźć pod tutaj.

fot. Materiały prasowe przesłane przez Finnair.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama