×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażerowie wrócili na lotnisko w Radomiu


Dzisiaj (18.04) linia Sprint Air zainaugurowała regularne loty z Radomia. Pierwszy rejs wykonała na lotnisko Tegel w Berlinie. Na pokładzie obecny był również dziennikarz Pasazer.com.


Lot był wykonywany 33-osobowym samolotem typu saab 340A. W inauguracyjnym rejsie wzięło udział 19 pasażerów, co oznacza się, że obłożenie wyniosło blisko 60 proc. W drogę powrotną do Radomia poleciało 17 osób.

Wśród pasażerów znaleźli się m.in. dziennikarze oraz studiujący w Berlinie mieszkańcy Radomia. Dla nich nowe połączenie to alternatywa transportu autokarowego. Najtańsze bilety kosztują 149 zł w jedną stronę. W podobnych cenach można polecieć z Radomia do Pragi, natomiast na trasach krajowych do Gdańska i Wrocławia ceny biletów rozpoczynają się od 99 zł.

Dorota Sidorko, prezes lotniska w Radomiu, podkreśliła w rozmowie z Pasazer.com, że w planach jest dalsza rozbudowa siatki połączeń. Obecna umowa lotniska ze Sprint Airem wygasa w czerwcu, jednak obie strony planują jej przedłużenie oraz modyfikację rozkładu, w tym dodanie lotów weekendowych. 

Niebawem na łamach portalu zaprezentujemy szczegółową relację z pierwszego rejsu Sprint Aira z Radomia. 

fot. Jakub BujnikReklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie