UIA i LOT ułatwiają podróżowanie między regionami Polski i Ukrainy

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
21 kwietnia 2016 08:11
5 komentarzy
Od początku kwietnia Ukraine International Airlines i PLL LOT rozszerzyły umowę interline. Dzięki temu pasażerowie z Polski jak i Ukrainy mogą podróżować między regionami na jednym bilecie z przesiadkami w Warszawie i Kijowie.
Reklama

Ukraiński przewoźnik dodał możliwość łączenia swoich taryf z taryfami polskiej linii. Warunek jest jednak taki aby punktem wylotu był jeden z portów regionalnych w Polsce, a przylotu - na Ukrainie (i na odwrót). Tego typu bilety obowiązują zatem na podróże z przesiadką w Warszawie i Kijowie. Nie ma możliwości rezerwacji na przeloty łączone obiema liniami z regionów polskich do Kijowa.

Z polskich portów (Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Wrocław) taryfy LOT-u łączą się z taryfami UIA do następujących miast ukraińskich:
  • Dniepropietrowsk,
  • Charków,
  • Iwano-Frankiwsk (Stanisławów),
  • Lwów,
  • Odessa,
  • Zaporoże.
Jak przyznają przedstawiciele linii, żywotność oferty zależy od zainteresowania ze strony pasażerów zarówno polskich jak i ukraińskich.

Od 26 kwietnia br. istnieje także możliwość rezerwacji łączonych biletów przez stronę flyuia.com. Oczywiście bilety dostępne są także u Generalnego Agenta Ukraine International Airlines w Polsce - w biurze Aviareps w Warszawie oraz u autoryzowanych agentów IATA na terenie całego kraju.

AKTUALIZACJA: 27.04.2016, godz. 23.38
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lysypiotr76 2016-04-21 19:40   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
To coś na wzór umowy z Turkish Więc LOT ma tam niezłą kasę
gość_7c879 2016-04-21 13:12   
gość_7c879 - Profil gość_7c879
Ok, wylaczni nonstop a nie O&D, taką umowa chca powiekszyc swoj udzial w rynku i napewno nie obnizajac naprawde wysokich cen biletow jak na sile nabywcza mieszkancow obydwu tych krajow. Taka umowa to gwarancja, ze zadna ze stron nie bedzie tu psuc rynku drugiej linii.
pawwoj 2016-04-21 10:46   
pawwoj - Profil pawwoj
Niezupełnie masz rację, bo LO i UIA to nie są wyłączni operatorzy pomiędzy PL i UA. Podejrzewam, że oferta ma na celu przyciągnięcie klientów, bo jednak wymaga taki lot dwóch przesiadek.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama