Routes Europe w Krakowie już wkrótce

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
16 kwietnia 2016 11:08
10 komentarzy
Największe europejskie spotkanie osób odpowiedzialnych za rozwój siatki połączeń lotniczych rozpocznie się w Krakowie już za kilka dni. Od 23 do 26 kwietnia polskie miasto będzie gospodarzem konferencji Routes Europe 2016, Pasazer.com jest patronem medialnym.
Reklama

Konferencje Routes to najważniejsze w branży lotniczej okazje do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk i spółek usługowych. Dzięki formatowi konferencji, który łączy oficjalne spotkania typu speed-dating, formalne dyskusje oraz wydarzenia networkingowe, przedstawiciele branży mają możliwość przedyskutować potencjał nowych tras z wieloma osobami.

Co roku odbywa się światowa konferencja World Routes (w tym roku gospodarzem jest Chengdu w Chinach, a konferencja odbędzie się we wrześniu) oraz kilka konferencji regionalnych, w tym europejska. W tym roku po raz drugi w historii gospodarzem Routes Europe jest lotnisko w Polsce. W 2006 r. wydarzenie odbyło się w Warszawie, w tym roku będzie to Kraków. To dla tego portu lotniczego dodatkowa szansa na promocję i pozyskanie nowych tras, ale przede wszystkim wydarzenie bardzo prestiżowe.

Konferencja w Krakowie rozpocznie się nieformalnie w sobotę 23 kwietnia. W niedzielę, 24 kwietnia planowane są pierwsze wydarzenia oficjalne, w tym trwający przez cały dzień Strategy Summit. W jego trakcie zaplanowane są dyskusje, w których udział wezmą m.in.:
  • Jan Pamuła, prezes lotniska w Krakowie,
  • Rafał Milczarski, prezes PLL LOT,
  • John Hanlon, sekretarz generalny Europejskiego Stowarzyszenia Linii Niskokosztowych (ELFAA),
  • Athar Husain Khan, sekretarz generalny Stowarzyszenia Europejskich Linii Lotniczych (AEA),
  • Juha Jarvinen, wiceprezes ds. handlowych Finnaira,
  • Fernando Estrada, wiceprezes ds. strategii Vuelinga,
  • Jeroen Erdman, szef planowania siatki połączeń Transavii,
  • Michał Nowak, dyrektor ds. strategii i innowacji PLL LOT,
  • Andrew Cornish, prezes lotniska w Liverpoolu,
  • Andrzej Kobielski, członek zarządu ds. handlowych Enter Aira.
W poniedziałek, 25 kwietnia, i wtorek, 26 kwietnia zaplanowane są przede wszystkim spotkania biznesowe linii z lotniskami. W trakcie konferencji prezentacje na temat swoich strategii wygłoszą m.in. przedstawiciele LOT-u, Small Planet Airlines i Transavii. Zaplanowane są też wieczorne wydarzenia networkingowe, w tym wręczenie nagród Routes Europe za najlepszy marketing lotniskowy. Pełen program wydarzenia dostępny jest w internecie.

Na stronie konferencji organizowanej przez firmę UBM cały czas można się rejestrować. W wydarzeniu weźmie do 1200 osób, w tym 100 przedstawicieli linii lotniczych i 300 osób z lotnisk.

Pasazer.com jest wyłącznym krajowym patronem medialnym wydarzenia. Nasi reporterzy będą obecni w Krakowie podczas Routes Europe 2016.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4afe3 2016-04-18 19:09   
gość_4afe3 - Profil gość_4afe3
Kelo: Pisząc poniżej (gość_0a735) nie miałem na myśli faktu, że takie połączenia się pojawią czy coś, tylko że takie opcje są chyba najbardziej możliwe z long-hauli; a czy szanse na nie są to nie wiem ;)
lysypiotr76 2016-04-18 16:57   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Kelo Filmik z głupimi odpowiedziami prezydenta Kielc Bezcenne Nie wiem dlaczego wielu uważa że jak ktoś gdzieś przyjeżdza to zaraz po tym połączenie otworzy Qatar czy Emirates ciągle ma spotkania z potencjalnymi pracownikami na terenie różnych miast w Polsce Ale to tylko szukanie personelu RE 2016 to jest spotkanie branży Cathay Singapore Delta to jestem ciekaw jeśli ktoś będzie to jak wysoko postawiony w tej linii
gość_824b8 2016-04-18 08:44   
gość_824b8 - Profil gość_824b8
Krk bez nowego pasa nie ma szans na rejsy dalekiego zasiegu. Odpowiedni pas jest w KTW.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama