×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France: "Night service" dla klientów z Nowego Jorku


Od 11 kwietnia br. linie Air France wprowadziły nową usługę "night service" dla pasażerów klasy biznes podróżujących na trasie z Nowego Jorku-JFK do Paryża.Daje ona możliwość zamówienia pełnej kolacji w business lounge należącym do Air France, która zastąpi serwis oferowany na pokładzie samolotu tuż po starcie z Nowego Jorku. Pasażerowie, którzy preferują zjeść posiłek już na lotnisku, zyskają dzięki temu więcej czasu na odpoczynek w trakcie relatywnie krótkiego, bo trwającego nieco ponad 6 godzin, lotu transatlantyckiego.
 

Oferta "night service" dotyczy pasażerów posiadających rezerwację w klasie biznes na rejsy AF 009 i AF 011 startujące z Nowego Jorku codziennie odpowiednio o 21:45 i 23:25. Nie wymaga ona wcześniejszej rezerwacji, zaś skorzystanie z niej nie wyklucza możliwości zamówienia posiłku także na pokładzie samolotu. 


Propozycja Air France skierowana do pasażerów podróżujących z Nowego Jorku do Paryża wpisuje się w coraz powszechniejszą tendencję do zastępowania serwisu pokładowego w klasach premium na lotach, których start odbywa się w późnych godzinach wieczornych lub w nocy, rozbudowaną ofertą dostępną w ekskluzywnych poczekalniach lotniskowych. Dzięki temu podróżni, zamiast czekać na podanie kolacji, mogą zaraz po starcie udać się na spoczynek i więcej czasu niż dotychczas przeznaczyć na sen w trakcie nocnego przelotu. 

Fot. Air Francegość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie