Air France: "Night service" dla klientów z Nowego Jorku

Marek Stus - Profil Marek Stus
13 kwietnia 2016 21:26
1 komentarz
Od 11 kwietnia br. linie Air France wprowadziły nową usługę "night service" dla pasażerów klasy biznes podróżujących na trasie z Nowego Jorku-JFK do Paryża.
Reklama

Daje ona możliwość zamówienia pełnej kolacji w business lounge należącym do Air France, która zastąpi serwis oferowany na pokładzie samolotu tuż po starcie z Nowego Jorku. Pasażerowie, którzy preferują zjeść posiłek już na lotnisku, zyskają dzięki temu więcej czasu na odpoczynek w trakcie relatywnie krótkiego, bo trwającego nieco ponad 6 godzin, lotu transatlantyckiego.

Oferta "night service" dotyczy pasażerów posiadających rezerwację w klasie biznes na rejsy AF 009 i AF 011 startujące z Nowego Jorku codziennie odpowiednio o 21:45 i 23:25. Nie wymaga ona wcześniejszej rezerwacji, zaś skorzystanie z niej nie wyklucza możliwości zamówienia posiłku także na pokładzie samolotu.


Propozycja Air France skierowana do pasażerów podróżujących z Nowego Jorku do Paryża wpisuje się w coraz powszechniejszą tendencję do zastępowania serwisu pokładowego w klasach premium na lotach, których start odbywa się w późnych godzinach wieczornych lub w nocy, rozbudowaną ofertą dostępną w ekskluzywnych poczekalniach lotniskowych. Dzięki temu podróżni, zamiast czekać na podanie kolacji, mogą zaraz po starcie udać się na spoczynek i więcej czasu niż dotychczas przeznaczyć na sen w trakcie nocnego przelotu.

Fot. Air France
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_1b1da 2016-04-14 13:55   
gość_1b1da - Profil gość_1b1da
British Airways i Virgin Atlantic oferują taki sam serwis od kilkunastu lat... Najpierw pełna kolacja w nowojorskim lounge'u, a zaraz po starcie samolotu - szklaneczka whisky, koniak, albo gorąca czekolada i spać do prawie samego lądowania. Można także zrezygnować ze śniadania w samolocie i zjeść je w lounge'u po przylocie do Londynu, wziąć prysznic, wyprasować ubrania itd. Świetny pomysł Air France tylko skopiował.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama