×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konferencja Adrii w Rzeszowie. Polecimy do Paryża


Dziś (12.04) o godz. 11.00 w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka odbyła się konferencja prasowa nowego przewoźnika, który rozpocznie loty z Jasionki. Będzie nim Adria, która ogłosi uruchomienie od 4 czerwca trasy do Paryża.

Portal Pasazer.com już rok temu informował o planach wejścia Adrii do Rzeszowa.

O planach nowej trasy do Francji mówił niedawno Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka na antenie TVP 3 w materiale "Aktualności". Nie zdradził, który przewoźnik miałby obsługiwać połączenie do Francji, dowiedzieliśmy się jedynie, że rejsy mają się odbywać dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. 

Pod koniec marca Adria zapowiedziała uruchomienie nowego połączenia z Łodzi do Paryża (CDG). We wtorki i soboty przewoźnik po przylocie z Łodzi ma na paryskim lotnisku blisko sześciogodzinną przerwę. W tym czasie wykonać będzie loty na trasie Paryż - Rzeszów - Paryż.

Połączenie realizowane będzie samolotami CRJ700. Loty z Paryża do Rzeszowa odbywać się będą w godzinach 17:20, lądowanie w Paryżu 19:35. Loty z paryskiego lotniska zaplanowano na ok. 14:40 i lądowanie w Rzeszowie 16:50.

Ceny biletów rozpoczynają się od 99 euro w dwie strony.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji rozmów z Portem Lotniczym w Rzeszowie – powiedział Luka Rojsek, dyrektor ds. rozwoju Adria Airways. Jak podkreślił, Paryż to nie tylko wielki ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych europejskich hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne.
gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie