×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona wygrała przetarg w Katowicach


Baltona podpisała  umowy koncesyjnej na rozszerzenie działalności handlowej i gastronomicznej w terminalu Non Schengen lotniska Katowice Pyrzowice. Umowa została zawarta do czerwca 2022 roku.W związku z zawarciem nowej umowy najmu powierzchni handlowej, spółka będzie kontynuować w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach działalność handlową na powierzchni ok. 500 mkw. oraz działalność gastronomiczną na powierzchni ok. 500 mkw.

- Ogólnie zauważam, że początek roku zaczął się dla nas bardzo dobrze – w większości lokalizacji przekroczyliśmy założenia budżetowe na sprzedaży, a marża systematycznie rośnie. Warto przypomnieć, że niedawno wygraliśmy przetarg na koncesję na prowadzenie działalności handlowo-usługowej w terminalu Non Schengen lotniska Katowice Pyrzowice, gdzie już od połowy roku będziemy jedynym operatorem sklepów wolnocłowych i punktów gastronomicznych – mówi Piotr Kazimierski, prezes zarządu spółki PHZ Baltona S.A.gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie