×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa linia autobusowa do Modlina


Od 15 kwietnia do lotniska w Modlinie dojadą autobusy firmy OKbus. To nowa marka właściciela firmy Modlinbus, która połączy Modlin m.in. z Płockiem i Toruniem.Pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes pojawią się w kwietniu na trasach łączących z Warszawą nie tylko duże, lecz także mniejsze miejscowości. Początkowo autobusy OKbus będą kursować z i do Warszawy, Modlina, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka czy Włocławka.

Na początek przewoźnik zaplanował sześć kursów dziennie. Wyjazdy z Torunia (dworzec PKS) zaplanowano na godz. 3:00, 4:15, 7:00, 12:50, 13:50 i 16:30. Przejazd do Modlina potrwa 3 godziny i 15 minut, a do centrum Warszawy - 4 godziny. Po drodze autobusy zatrzymają się przy stacji PKP Toruń Miasto, w Ciechocinku, Włocławku i Płocku (na ul. Kobylińskiego i Wyszogrodzkiej).


Na odcinku z Modlina do centrum Warszawy OKbus będzie o 5-10 minut szybszy niż Modlinbus, co wynika z braku przystanków pośrednich.

OKbus zapewnia dogodne dojazdy nie tylko dla podróżujących, lecz także na przykład dla pracujących i studiujących w stolicy. Rozkład jazdy będzie regularnie aktualizowany, a w przypadku kursów na lotnisko Modlin dopasowany do godzin przylotów i odlotów. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.

Ceny biletów mają rozpoczynać się już od 9 zł przy rezerwacji biletu online z wyprzedzeniem. Kupujący ma gwarancję pełnego zwrotu ceny biletu, jeśli zrezygnuje z kursu. To pierwsza i jedyna tego typu oferta, która umożliwia zaplanowanie podróży czy dojazdu bez ryzyka. Dotyczy to wyłącznie biletów kupionych online na stronie przewoźnika - można na niej też rezerwować bilety na przejazdy Modlinbusa. Bilety można też kupić u kierowcy.

Do standardowego wyposażenia autobusów OKbus należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie będą mieć do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z Internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. 

Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus.

fot. OKbusgość_5e505 - Profil
gość_5e505
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie