Jet Time kolejnym członkiem ERA

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 kwietnia 2016 11:19
Duńska czarterowa linia Jet Time została 53. członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Regionalnych Linii Lotniczych (ERA). To największy przewoźnik należący w całości do duńskich właścicieli.
Reklama

Jet Time to już trzecia linia lotnicza, która w tym roku dołączyła do ERA.

Przewoźnik powstał w 2006 r. i szybko się rozwinął - obecnie zatrudnia ponad 700 osób i ma flotę 25 samolotów: 12 boeingów 737 Classic, 4 boeingów 737-700NG (w tym jeden należący do fińskiego oddziału spółki) oraz 9 ATR-ów 72. Jet Time działa na rynku czarterowym we wszystkich jego odmianach. Linia oferuje regularne przewozy na trasach wakacyjnych, pojedyncze loty na żądanie oraz wynajem samolotów z załogami innym liniom w formule ACMI.


- Jako ważny gracz na rynku duńskim, Jet Time z pewnością skorzysta na członkostwie w ERA oraz na wiedzy i doświadczeniu innych członków stowarzyszenia - powiedział w komunikacie prasowym Teddy Zebitz, prezes Jet Time.

Poza 53. liniami lotniczymi do ERA należą też lotniska, spółki usługowe oraz producenci części. Największymi przewoźnikami, którzy są członkami stowarzyszenia, są TAP Portugal, HOP!, KLM Cityhopper, Adria Airways, FlyBe i Luxair.

fot. Thorkild Jensen/Jet Time
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama