×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Time kolejnym członkiem ERA


Duńska czarterowa linia Jet Time została 53. członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Regionalnych Linii Lotniczych (ERA). To największy przewoźnik należący w całości do duńskich właścicieli.Jet Time to już trzecia linia lotnicza, która w tym roku dołączyła do ERA. 

Przewoźnik powstał w 2006 r. i szybko się rozwinął - obecnie zatrudnia ponad 700 osób i ma flotę 25 samolotów: 12 boeingów 737 Classic, 4 boeingów 737-700NG (w tym jeden należący do fińskiego oddziału spółki) oraz 9 ATR-ów 72. Jet Time działa na rynku czarterowym we wszystkich jego odmianach. Linia oferuje regularne przewozy na trasach wakacyjnych, pojedyncze loty na żądanie oraz wynajem samolotów z załogami innym liniom w formule ACMI. 


- Jako ważny gracz na rynku duńskim, Jet Time z pewnością skorzysta na członkostwie w ERA oraz na wiedzy i doświadczeniu innych członków stowarzyszenia - powiedział w komunikacie prasowym Teddy Zebitz, prezes Jet Time.

Poza 53. liniami lotniczymi do ERA należą też lotniska, spółki usługowe oraz producenci części. Największymi przewoźnikami, którzy są członkami stowarzyszenia, są TAP Portugal, HOP!, KLM Cityhopper, Adria Airways, FlyBe i Luxair.

fot. Thorkild Jensen/Jet Timegość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie