×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels Airlines uruchomiły loty do Toronto


Z dwutygodniowym opóźnieniem wystartowało połączenie Brussels Airlines do Toronto. Belgijski przewoźnik będzie obsługiwał loty do Kanady pięć razy w tygodniu.Połączenie Brussels Airlines miało pierwotnie wystartować w weekend wielkanocny, ale zostało przełożone z uwagi na zamknięcie brukselskiego lotniska po zamachach terrorystycznych 22 marca. 

To pierwsza trasa linii do Kanady. Rejsy są obsługiwane samolotem airbus A330 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem poniedziałków i śród. Przewoźnik liczy zarówno na pasażerów biznesowych, jak i na turystów, udających się m.in. do wodospadów Niagara.

Dzięki współpracy code-share z Air Canadą i United, Brussels Airlines oferują wygodne przesiadki w Toronto do m.in. Ottawy, Edmonton, Halifaksu, Quebecu, Vancouver, Montrealu i St John’s w Kanadzie oraz do Miami, San Francisco, Los Angeles, Houston, Denver, Detroit i Seattle w Stanach Zjednoczonych.gość_5e505 - Profil
gość_5e505
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie