Z GTL-SERVICE Car Rental jesteś u celu!

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
07 kwietnia 2016 20:22
W wypożyczalni GTL-SERVICE Car Rental nie zaskoczą cię dodatkowe koszty. Klient zapłaci zawsze tyle, ile w cenniku.
Reklama

Artykuł sponsorowany.

Spółka GTL-SERVICE wynajmuje samochody od 2002 roku. Najpierw współpracowała z katowicką Armadą, która w swojej ofercie miała głównie samochody marki Toyota. Od roku 2009 firma samodzielnie prowadzi działalność w zakresie wynajmu samochodów - 4 maja powstała wypożyczalnia samochodów GTL-SERVICE Car Rental. Pod taką właśnie nazwą, nieprzerwanie do chwili obecnej, firma prowadzi wypożyczalnię, dochowując najwyższych standardów.


Samochody to auta różnej marki i klasy; hyundaie, chevrolety, fiaty i skody. Wszystkie pojazdy są własnością GTL-SERVICE Car Rental. Wypożyczalnia współpracuje również z innymi firmami o podobnych charakterze tak, aby klient miał jak najlepszy wybór.

Aby sprostać wszystkim wymaganiom firma oferuje samochody w każdej z trzech klas. Klasa A i A+ to auta małe, np.: Chevrolet Spark, Skoda Citigo, Hyundai i10, Fiat Panda. W klasie B i B+ oferuje samochody średnie np. Hyundai i20, Chevrolet Aveo. Natomiast klasa C to pojazdy większe, rodzinne, kombi: np. Hyundai i30, Chevrolet Cruze.


Każdego roku GTL-SERVICE Car Rental wzbogaca flotę o nowe modele samochodów oraz dokonuje bieżącej wymiany tak, aby wszystkie auta były w pełni sprawne i komfortowe. Klient wypożyczając samochód musi mieć poczucie pełnego bezpieczeństwa, dlatego też wypożyczalnia zapewnia ubezpieczenie wypożyczanego auta. Za to bezpieczeństwo nie pobiera dodatkowo opłat.
Zaletą GTL-SERVICE Car Rental jest to, że klienci wypożyczający tu samochody, nie ponoszą dodatkowych opłat poza ustalonymi w cenniku stawkami wynajmu. Dodatkowo od wielu lat firma uczestniczy w programie Fly Silesia, stworzonym przez Katowice Airport, dla wszystkich podróżnych korzystających z tego lotniska.


Dla stałych, ale też nowych klientów GTL-SERVICE Car Rental prowadzi system rabatowy – wystarczy polecić komuś wypożyczalnię.

Wypożyczalnia GTL-SERVICE Car Rental świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, lecz również wynajmuje samochody w innych portach regionalnych jak np. Kraków, Wrocław, Łódź i Rzeszów. Poza lotniskami obsługuje klientów w miastach aglomeracji śląskiej jak i poza jej granicami.

- Ciągle zwiększająca się liczba stałych klientów mobilizuje nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia się w wypożyczaniu aut. Klienci którzy do nas wracają po raz kolejny, dają nam ogromną satysfakcję i pozwalają wierzyć, że to co robimy, robimy dobrze, a poziom naszych usług oceniacie Państwo wysoko - zapewniają przedstawiciele GTL-SERVICE Car Rental.

Kadra spółki to ludzie z dużym doświadczeniem, mobilni i zawsze chętni do pomocy.

Rezerwacji dokonać można poprzez stronę internetową (także w wersji mobilnej) - www.gtlcarrental.com.pl lub telefonicznie (+48 698 989 533). Wypożyczalnia obecna jest również na portalu społecznościowym Facebook.

Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama