×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z GTL-SERVICE Car Rental jesteś u celu!


W wypożyczalni GTL-SERVICE Car Rental nie zaskoczą cię dodatkowe koszty. Klient zapłaci zawsze tyle, ile w cenniku.Artykuł sponsorowany. 

Spółka GTL-SERVICE wynajmuje samochody od 2002 roku. Najpierw współpracowała z katowicką Armadą, która w swojej ofercie miała głównie samochody marki Toyota. Od roku 2009 firma samodzielnie prowadzi działalność w zakresie wynajmu samochodów - 4 maja powstała wypożyczalnia samochodów GTL-SERVICE Car Rental. Pod taką właśnie nazwą, nieprzerwanie do chwili obecnej, firma prowadzi wypożyczalnię, dochowując najwyższych standardów. 


Samochody to auta różnej marki i klasy; hyundaie, chevrolety, fiaty i skody. Wszystkie pojazdy są własnością GTL-SERVICE Car Rental. Wypożyczalnia współpracuje również z innymi firmami o podobnych charakterze tak, aby klient miał jak najlepszy wybór.

Aby sprostać wszystkim wymaganiom firma oferuje samochody w każdej z trzech klas. Klasa A i A+ to auta małe, np.: Chevrolet Spark, Skoda Citigo, Hyundai i10, Fiat Panda. W klasie B i B+ oferuje samochody średnie np. Hyundai i20, Chevrolet Aveo. Natomiast klasa C to pojazdy większe, rodzinne, kombi: np. Hyundai i30, Chevrolet Cruze.


Każdego roku GTL-SERVICE Car Rental wzbogaca flotę o nowe modele samochodów oraz dokonuje bieżącej wymiany tak, aby wszystkie auta były w pełni sprawne i komfortowe. Klient wypożyczając samochód musi mieć poczucie pełnego bezpieczeństwa, dlatego też wypożyczalnia zapewnia ubezpieczenie wypożyczanego auta. Za to bezpieczeństwo nie pobiera dodatkowo opłat.
Zaletą GTL-SERVICE Car Rental jest to, że klienci wypożyczający tu samochody, nie ponoszą dodatkowych opłat poza ustalonymi w cenniku stawkami wynajmu. Dodatkowo od wielu lat firma uczestniczy w programie Fly Silesia, stworzonym przez Katowice Airport, dla wszystkich podróżnych korzystających z tego lotniska.


Dla stałych, ale też nowych klientów GTL-SERVICE Car Rental prowadzi system rabatowy – wystarczy polecić komuś wypożyczalnię.

Wypożyczalnia GTL-SERVICE Car Rental świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, lecz również wynajmuje samochody w innych portach regionalnych jak np. Kraków, Wrocław, Łódź i Rzeszów. Poza lotniskami obsługuje klientów w miastach aglomeracji śląskiej jak i poza jej granicami. 

- Ciągle zwiększająca się liczba stałych klientów mobilizuje nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia się w wypożyczaniu aut. Klienci którzy do nas wracają po raz kolejny, dają nam ogromną satysfakcję i pozwalają wierzyć, że to co robimy, robimy dobrze, a poziom naszych usług oceniacie Państwo wysoko - zapewniają przedstawiciele GTL-SERVICE Car Rental.

Kadra spółki to ludzie z dużym doświadczeniem, mobilni i zawsze chętni do pomocy. 

Rezerwacji dokonać można poprzez stronę internetową (także w wersji mobilnej) - www.gtlcarrental.com.pl lub telefonicznie (+48 698 989 533). Wypożyczalnia obecna jest również na portalu społecznościowym Facebook.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie