×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM: Dreamlinerem z San Francisco do Amsterdamu


Już od 4 maja na pokładzie nowego boeinga 787-9 Dreamliner linii KLM będzie można polecieć na trasie z Amsterdamu do San Francisco. 



Będzie to pierwszy lot Dreamlinera KLM na trasie do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy samolot tego typu linie wprowadziły do służby 23 listopada 2015 r. i dotychczas latały na tego typu maszynach do Abu Zabi, Muskatu, Rio de Janeiro, Osaki, Delhi, Hangzhou, Xiamen i Chengdu.

Jak chwali się przewoźnik, loty ze Stanów Zjednoczonych na pokładzie boeinga 787-9 wpłyną na mniejsze zużycie paliwa. Samoloty oferują Wi-Fi na pokładzie dla wszystkich pasażerów, a także nowe wnętrza klas biznes, economy comfort i ekonomicznej, zaprojektowane przez znaną holenderską projektantkę Hellę Jongerius.

KLM zaoferuje loty Dreamlinerem dwa razy w tygodniu w sezonie letnim jako dodatek do codziennych lotów na trasie San Francisco - Amsterdam obsługiwanych boeingami 747-400.

World Business Class, KLM

Silniki oraz inne zastosowane technologie w boeingach 787 Dreamliner pozwalają latać dalej, szybciej, czyściej, ciszej i bardziej wydajne niż porównywalnej klasy samolotom.  Dreamliner we flocie KLM stanowi ważny wkład do celów zrównoważonego rozwoju holenderskiego przewoźnika, do obniżenia redukcji emisji CO2  o co najmniej 20 procent do 2020 roku. 



gość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie