San Francisco. " />

KLM: Dreamlinerem z San Francisco do Amsterdamu

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
07 kwietnia 2016 16:33
Już od 4 maja na pokładzie nowego boeinga 787-9 Dreamliner linii KLM będzie można polecieć na trasie z Amsterdamu do San Francisco. 
Reklama

Będzie to pierwszy lot Dreamlinera KLM na trasie do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy samolot tego typu linie wprowadziły do służby 23 listopada 2015 r. i dotychczas latały na tego typu maszynach do Abu Zabi, Muskatu, Rio de Janeiro, Osaki, Delhi, Hangzhou, Xiamen i Chengdu.

Jak chwali się przewoźnik, loty ze Stanów Zjednoczonych na pokładzie boeinga 787-9 wpłyną na mniejsze zużycie paliwa. Samoloty oferują Wi-Fi na pokładzie dla wszystkich pasażerów, a także nowe wnętrza klas biznes, economy comfort i ekonomicznej, zaprojektowane przez znaną holenderską projektantkę Hellę Jongerius.

KLM zaoferuje loty Dreamlinerem dwa razy w tygodniu w sezonie letnim jako dodatek do codziennych lotów na trasie San Francisco - Amsterdam obsługiwanych boeingami 747-400.

World Business Class, KLM

Silniki oraz inne zastosowane technologie w boeingach 787 Dreamliner pozwalają latać dalej, szybciej, czyściej, ciszej i bardziej wydajne niż porównywalnej klasy samolotom. Dreamliner we flocie KLM stanowi ważny wkład do celów zrównoważonego rozwoju holenderskiego przewoźnika, do obniżenia redukcji emisji CO2 o co najmniej 20 procent do 2020 roku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama