Delta: pierwsze A320 z nowymi schowkami na bagaż

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
07 kwietnia 2016 17:58
Delta jako pierwszy użytkowników airbusów z rodziny A320 odbiera samolot z nowymi schowki na bagaż - taka wiadomość napłynęła z targów Aircraft Interiors Expo 2016 w Hamburgu.
Reklama

Linie lotnicze Delta niedawno zostały pierwszym klientem, który odebrał samolot z rodziny A320 z nowymi, "obrotowymi" schowkami na bagaż nad fotelami pasażerów. To schowki, które dzięki innemu typowi mocowania mogą zmieścić znacznie więcej ładunków.

Nowy samolot modelu A321 pozwala przechowywać 60 proc. więcej bagażu podręcznego w porównaniu z samolotami wyposażonymi w tradycyjne schowki. Dzięki temu więcej pasażerów znajdzie miejsce na rzeczy bliżej swojego fotela.


Delta jest również pierwszym przewoźnikiem korzystającym ze układu kabiny "Space-Flex v2" - zoptymalizowanej konfiguracji tylnej kabiny z dwiema toaletami i czterema wózkami poza obszarem przeznaczonym na fotele dla pasażerów. W połączeniu ze zoptymalizowanymi toaletami "Smart-Lav" zainstalowanymi w nowym samolocie, układ ten pozwala przewoźnikowi zmieścić 192 miejsc w kabinie podzielonej na dwie klasy bez obniżania komfortu pasażerów.

fot. Delta Air Lines
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama