×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta: pierwsze A320 z nowymi schowkami na bagaż


Delta jako pierwszy użytkowników airbusów z rodziny A320 odbiera samolot z nowymi schowki na bagaż - taka wiadomość napłynęła z targów Aircraft Interiors Expo 2016 w Hamburgu.Linie lotnicze Delta niedawno zostały pierwszym klientem, który odebrał samolot z rodziny A320 z nowymi, "obrotowymi" schowkami na bagaż nad fotelami pasażerów. To schowki, które dzięki innemu typowi mocowania mogą zmieścić znacznie więcej ładunków.

Nowy samolot modelu A321 pozwala przechowywać 60 proc. więcej bagażu podręcznego w porównaniu z samolotami wyposażonymi w tradycyjne schowki. Dzięki temu więcej pasażerów znajdzie miejsce na rzeczy bliżej swojego fotela. 


Delta jest również pierwszym przewoźnikiem korzystającym ze układu kabiny "Space-Flex v2" - zoptymalizowanej konfiguracji tylnej kabiny z dwiema toaletami i czterema wózkami poza obszarem przeznaczonym na fotele dla pasażerów. W połączeniu ze zoptymalizowanymi toaletami "Smart-Lav" zainstalowanymi w nowym samolocie, układ ten pozwala przewoźnikowi zmieścić 192 miejsc w kabinie podzielonej na dwie klasy bez obniżania komfortu pasażerów.

fot. Delta Air Linesgość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie