×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tomasz Szymczak prezesem lotniska w Łodzi


Były prezes Centralwings i Welcome Airport Services 18 kwietnia obejmie stanowisko prezesa lotniska w Łodzi. Spółka nie miała szefa odkąd w listopadzie 2015 r. rezygnację złożył Michał Marzec.Tomasz Szymczak, nowy prezes łódzkiego lotniska, do niedawna wiceprezesem spółki handlingowej Welcome Airport Services - został odwołany razem z prezesem Ludomirem Handzlem na początku marca. 

Wcześniej Szymczak był m.in. prezesem linii Centralwings (w latach 2008-2009) i prezesem Welcome Airport Services (2006-2008). Był też narodowym koordynatorem ds. lotnisk w spółce PL.2012, odpowiadającej za przygotowanie Polski do organizacji piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. Szymczak kandydował także na stanowisko prezesa Polskiej Agencji Żeglug Powietrznej. Ma tytuł doktorski, ukończył studia MBA. 

Port lotniczy w Łodzi nie miał prezesa od listopada 2015 r. - rezygnację z przyczyn osobistych złożył wtedy Michał Marzec. W pierwszym konkursie startowało siedmiu kandydatów, ale ostatecznie żaden z nich nie został wybrany.gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie