Tomasz Szymczak prezesem lotniska w Łodzi

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
07 kwietnia 2016 07:12
Były prezes Centralwings i Welcome Airport Services 18 kwietnia obejmie stanowisko prezesa lotniska w Łodzi. Spółka nie miała szefa odkąd w listopadzie 2015 r. rezygnację złożył Michał Marzec.
Reklama

Tomasz Szymczak, nowy prezes łódzkiego lotniska, do niedawna wiceprezesem spółki handlingowej Welcome Airport Services - został odwołany razem z prezesem Ludomirem Handzlem na początku marca.

Wcześniej Szymczak był m.in. prezesem linii Centralwings (w latach 2008-2009) i prezesem Welcome Airport Services (2006-2008). Był też narodowym koordynatorem ds. lotnisk w spółce PL.2012, odpowiadającej za przygotowanie Polski do organizacji piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. Szymczak kandydował także na stanowisko prezesa Polskiej Agencji Żeglug Powietrznej. Ma tytuł doktorski, ukończył studia MBA.

Port lotniczy w Łodzi nie miał prezesa od listopada 2015 r. - rezygnację z przyczyn osobistych złożył wtedy Michał Marzec. W pierwszym konkursie startowało siedmiu kandydatów, ale ostatecznie żaden z nich nie został wybrany.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama