×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Trzy saloniki w Warszawie dla pasażerów Emirates


Pasażerowie linii Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają już dostęp do trzech saloników biznesowych na Lotnisku Chopina, z wyjątkiem należącego do LOT-u saloniku Polonez.- Dostęp do salonów executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynkupowiedział cytowany w komunikacie prasowym Maciej Pyrka, country manager Emirates w Polsce.

Na Lotnisku Chopina w Warszawie można skorzystać z czterech salonów executive, które zostały nazwane na cześć typów utworów komponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina.

W ofercie salonów Fantazja, Preludium i Bolero dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem. Są one przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00. 

Salon Polonez należy do i jest obsługiwany przez PLL LOT i znajduje się na antresoli w centralnej części terminala (przed kontrolą paszportową) - to jedyny, do którego pasażerowie Emirates nie mają wstępu. Pozostałe salony są obsługiwane przez PPL. Salon Bolero znajduje się w północnej części terminala, za kontrolą paszportową, a salony Preludium i Fantazja w południowym pirsie (przed kontrolą).

#KOREKTA: Linia Emirates pierwotnie poinformowała o udostępnieniu pasażerom wszystkich saloników, potem nastąpiła korekta dot. saloniku Polonez#gość_92933 - Profil
gość_92933
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie