Trzy saloniki w Warszawie dla pasażerów Emirates

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 kwietnia 2016 08:58
2 komentarze
Pasażerowie linii Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają już dostęp do trzech saloników biznesowych na Lotnisku Chopina, z wyjątkiem należącego do LOT-u saloniku Polonez.
Reklama

- Dostęp do salonów executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynku - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Maciej Pyrka, country manager Emirates w Polsce.

Na Lotnisku Chopina w Warszawie można skorzystać z czterech salonów executive, które zostały nazwane na cześć typów utworów komponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina.

W ofercie salonów Fantazja, Preludium i Bolero dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem. Są one przystosowane do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00.

Salon Polonez należy do i jest obsługiwany przez PLL LOT i znajduje się na antresoli w centralnej części terminala (przed kontrolą paszportową) - to jedyny, do którego pasażerowie Emirates nie mają wstępu. Pozostałe salony są obsługiwane przez PPL. Salon Bolero znajduje się w północnej części terminala, za kontrolą paszportową, a salony Preludium i Fantazja w południowym pirsie (przed kontrolą).

#KOREKTA: Linia Emirates pierwotnie poinformowała o udostępnieniu pasażerom wszystkich saloników, potem nastąpiła korekta dot. saloniku Polonez#
Reklama

Ostatnie komentarze

Psychodelik 2016-04-06 19:37   
Psychodelik - Profil Psychodelik
gość_79e10 to chyba oczywiście, że biznes? właśnie po to są saloniki - przeznaczone pasażerom statusowym i klas wyższych niźli economy
gość_79e10 2016-04-06 10:44   
gość_79e10 - Profil gość_79e10
CZy dostep ddo saloniku dotyczy tylko podrozujacych w klasie biznes? czy takze ekonomicznej?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama