×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria poleci z Rzeszowa?


To właśnie linie lotnicze Adria Airways najprawdopodobniej uruchomią nowe połączenie z Rzeszowa do Paryża. O nowych lotach do Francji wypowiedział się już wcześniej Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.Na antenie TVP 3 w materiale "Aktualności" uruchomienie połączenia z Rzeszowa do Paryża zapowiedział prezes rzeszowskiego lotniska. Nie zdradził jednak, który przewoźnik miałby obsługiwać połączenie do Francji, dowiedzieliśmy się jedynie, że rejsy mają się odbywać dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.

Dzisiaj uruchomienie połączenia do Paryża z Łodzi ogłosiły linie lotnicze Adria Airways - loty mają się odbywać trzy razy w tygodniu, a według rozkładu lotów we wtorki oraz soboty samolot ma dłuższą przerwę na lotnisku Charles de Gaulle, wystarczającą by móc w tym czasie obsłużyć rejsy z Paryża do Rzeszowa. Według rozkładu dostępnego na stronie internetowej przewoźnika samolot będzie startował z Łodzi o godzinie 11:30, w Paryż wyląduje o godzinie 13:40. Rejs powrotny we wtorki oraz soboty z Francji został zaplanowany na godzinę 20:20, na lotnisku w Łodzi spodziewany jest o godzinie 22:20. 

Jeśli Adria Airways faktycznie uruchomi połączenie między Rzeszowem a Paryżem, to loty do Francji będą realizowane samolotami CRJ700.gość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie