×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria: Z Łodzi polecimy do Paryża


Linie lotnicze Adria Airways uruchomią bezpośrednie połączenie z Łodzi do Paryża Charles de Gaulle - wynika w systemu rezerwacyjnego przewoźnika.Pierwszy rejs z łódzkiego lotniska do Francji został zaplanowany na 2 czerwca 2016 roku. Loty z Łodzi do Paryża Charles de Gaulle będą się odbywały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty.
Samolot będzie startował z Łodzi o godzinie 11:30, w Paryż wyląduje o godzinie 13:40. Rejs powrotny we wtorki oraz soboty z Francji został zaplanowany na godzinę 20:20, na lotnisku w Łodzi spodziewany jest o godzinie 22:20. W czwartki samolot będzie starował z portu lotniczego Charles de Gaulle o godzinie 14:40, na łódzkim lotnisku wyląduje o 16:40. Linie lotnicze Adria Airways będą obsługiwały połączenie między Łodzią a Paryżem samolotami CRJ700.

Bilety na nowej trasie z Łodzi do Paryża CDG dostępne są już w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika - za przeloty w dwie strony zapłacimy od 100 EUR w dwie strony. W cenę biletu wliczony jest przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego oraz podręcznego.

gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie