×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa w Rzeszowie: Monachium zastąpiło Frankfurt


Wczoraj (29.03) w terminalu pasażerskim lotniska w Jasionce odbyła się inauguracja nowego połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium, które zastąpiło likwidowaną trasę do Frankfurtu nad Menem.


Otwarcia nowego połączenia dokonali Stanisław Nowak, prezes rzeszowskiego lotniska, Frank Wagner, dyrektor Lufthansy na Polskę oraz Florian Poetsch, szef marketingu lotniska w Monachium. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Rzeszów będzie połączony codziennymi lotami ze stolicą Bawarii, bowiem jest to nie tylko duży ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych kontynentalnych hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne – powiedział Frank Wagner. 
Codzienne połączenia na tej trasie obsługuje bombardier CRJ900 zabierający na pokład 78 pasażerów według rozkładu:
  • LH 1618 Monachium 10:45 - 12:20 Rzeszów
  • LH 1619 Rzeszów 12:55 - Monachium 14:30
Prezes rzeszowskiego lotniska podkreślił z kolei, że pasażerowie z Podkarpacia udający się do Stanów Zjednoczonych powinni być zadowoleni z nowego kierunku: - Krótki czas przesiadki i wygoda to na pewno atuty naszego nowego połączenia z Monachium – oznajmił Stanisław Nowak.

Nie podano oficjalnych powodów likwidacji trasy do Frankfurtu i zastąpienia jej lotami do Monachium.

gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie