×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Bilety o 20 proc. tańsze


Dziś (29.3) okazja na tańsze bilety od węgierskiego przewoźnika na trasach z i do Polski. Promocyjne bilety są do kupienia na stronie linii do końca dnia.


Najtańsze bilety dostępne są już od 38 zł, a z promocji mogą skorzystać wszyscy (nie tylko posiadacze kont Wizz Discount Club).

Promocja rozpoczęła się o godzinie 0:00 29 marca i trwa do końca dnia, zgodnie z czasem środkowoeuropejskim. Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach na wszystkich trasach z i do Polski. 


Zniżka 20 proc. dotyczy ceny biletów, w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej.  Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji, dokonanych 29 marca, obejmujących do 10 pasażerów.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie