×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wakacyjna redukcja rejsów SAS do Polski


Jak co roku w sezonie letnim SAS znacząco ograniczy oferowanie na trasach do Polski. Cięcia dotyczą wszystkich tras do Gdańska oraz rejsów z Kopenhagi do Poznania, Wrocławia i Warszawy. Zmiany nie obejmą tylko połączenia ze stolicy Danii do Krakowa.W okresie od 25 czerwca do 14 sierpnia br. loty z Kopenhagi do Poznania zostaną zawieszone. Od 15 do 29 sierpnia z kolei odbywał się będzie jeden rejs dziennie w dni powszednie i dwa w niedziele. Dopiero od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku i w niedziele ze stolicy Danii do Wielkopolski wykonywane będą po dwa loty dziennie.

Podobne cięcia czekają trasę do Wrocławia. Od 25 czerwca loty zostaną zawieszone. Ich wznowienie nastąpi 14 sierpnia i przez pierwszy tydzień będą oferowane codziennie oprócz sobót. Następnie, od 21 sierpnia, powróci stała tygodniowa liczba lotów (łącznie 12), z tym że w soboty rejsy nie będą wykonywane.

Ograniczone zostanie także oferowanie do Warszawy. Obecnie SAS wykonuje rejsy między stolicami wykonuje 3 razy dziennie w dni powszednie, dwa w soboty i jedno w niedziele. Od 27 czerwca 2016 r. od poniedziałku do piątku przewoźnik będzie operował 2 razy dziennie, w niedziele - raz, a w sobotę rejsów nie będzie w ogóle. Od 16 sierpnia br. wróci pierwotna liczba rejsów tygodniowo, ale zmieni się układ połączeń w weekendy: w sobotę odbywać się będzie jeden, a w niedzielę - dwa loty.


Największe cięcia czekają trasy do Gdańska. Przypomnijmy, że SAS oferuje do tego miasta rejsy z Kopenhagi, Oslo-Gardermoen, a od 25 marca br. także ze Sztokholmu-Arlandy

Do stolicy Danii od 27 czerwca do 16 sierpnia br. podróżni będą mieli do wyboru 3 rejsy w dni powszednie (zamiast czterech). Bez zmian pozostaje liczba lotów w soboty (2) i niedziele (3).

Trasa z Gdańska do Oslo zostaje zawieszona w okresie od 19 czerwca do 16 sierpnia br.

Z kolei najnowsze połączenie ze Sztokholmu-Arlandy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 27 czerwca do 15 sierpnia br. zostaje ograniczone do dwóch w tygodniu i będzie dostępne w piątki i niedziele. Po tym okresie rozkład wróci do poprzedniego stanu i SAS zaoferuje rejsy codziennie oprócz sobót.  

fot. P. Bożyk gość_0dbdc - Profil
gość_0dbdc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie