LOT: Odwołanie rejsów do Brukseli

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
22 marca 2016 15:19
3 komentarze
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że rejs z Warszawy LO 235 został przekierowany do Dusseldorfu, gdzie wylądował kilkanaście minut temu. Rejs powrotny z Brukseli do Warszawy LO 236 został odwołany.
Reklama

ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY - 22.3, 14:55

LOT odwołał także jutrzejsze poranne połączenia do Brukseli. Loty z godziny 6 i 7 zostały odwołane.

Ruch lotniczy w Brukseli został wstrzymany do jutra (23.3) do godziny 6:00 ranu czasu miejscowego.


ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY - 22.3, 10:15

Na lotnisku Zaventem w Brukseli doszło dziś (22.3) rano do dwóch wybuchów. Wiadomo, że są zabici i ranni, jednak na razie władze nie podają liczby ofiar. Nieznana jest przyczyna wybuchów.

Ruch lotniczy w Brukseli został wstrzymany. Nie jeżdżą także pociągi na lotnisko. Władze apelują do pasażerów, by powstrzymali się chwilowo przed podróżowaniem na Zaventem samochodami.

Decyzje o ewentualnym odwołaniu kolejnych rejsów będą podejmowane na bieżąco na podstawie informacji od władz lotniska oraz belgijskich służb.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Affinitor 2016-03-22 21:38   
Affinitor - Profil Affinitor
mietek: podróżowanie po Europie nie jest bezpieczne nie od dzis. Przypomnieć wypada zamach na dworcu Atocha w Madrycie, zamachy w londyńskim metrze, czy wreszcie ostatnie wydarzenia we Francji i w samej Brukseli, zatem żadna wielka nowość.
Affinitor 2016-03-22 21:36   
Affinitor - Profil Affinitor
Lotnisko w Brukseli na znak żałoby ma swoja stronę w kolorach czarno-białych, szkoda troche, ze inne lotniska nie zdobyły sie na podobny gest. To mała, drobna rzecz, a w czasach gdy najcześciej wszyscy sobie pokazują środkowy palec daje odczuć, ze przynajmniej w trudnych chwilach ludzie sa ze soba myślami. Tak jak zmienione oświetlenie wieży Eiffla, bramy brandenburskiej czy pałacu kultury....
mietek 2016-03-22 16:04   
mietek - Profil mietek
Niedługo najbezpieczniej będzie jeździć na działkę na mazury... Tunezja, Egipt i Turcja już są lub zaraz będą bardzo ryzykowne, a teraz okazuje się, że i podróżowanie po Europie nie jest bezpieczne.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama