×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Odwołanie rejsów do Brukseli


Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że rejs z Warszawy LO 235 został przekierowany do Dusseldorfu, gdzie wylądował kilkanaście minut temu. Rejs powrotny z Brukseli do Warszawy LO 236 został odwołany.ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY - 22.3, 14:55

LOT odwołał także jutrzejsze poranne połączenia do Brukseli. Loty z godziny 6 i 7 zostały odwołane.

Ruch lotniczy w Brukseli został wstrzymany do jutra (23.3) do godziny 6:00 ranu czasu miejscowego. 


ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY - 22.3, 10:15

Na lotnisku Zaventem w Brukseli doszło dziś (22.3) rano do dwóch wybuchów. Wiadomo, że są zabici i ranni, jednak na razie władze nie podają liczby ofiar. Nieznana jest przyczyna wybuchów.

Ruch lotniczy w Brukseli został wstrzymany. Nie jeżdżą także pociągi na lotnisko. Władze apelują do pasażerów, by powstrzymali się chwilowo przed podróżowaniem na Zaventem samochodami.

Decyzje o ewentualnym odwołaniu kolejnych rejsów będą podejmowane na bieżąco na podstawie informacji od władz lotniska oraz belgijskich służb. 

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie