×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rene Magritte na samolocie Brussels Airlines


Linie Brussels Airlines zaprezentowały w Brukseli kolejny samolot w specjalnym malowaniu. Airbus A320 upamiętnia słynnego belgijskiego malarza Rene Magritte'a.Samolot o znakach rejestracyjnych OO-SNC i imieniu "Magritte" jest już drugim w specjalnym malowaniu w belgijskiej linii. Pierwszym był airbus A320 w malowaniu z bohaterami kreskówki Tintin

Na kadłubie samolotu znalazły się dwa obrazy Rene Magritte'a: "Clairvoyance" i "Le Retour". Również we wnętrzu kabiny przewoźnik zmienił wystrój na bardziej surrealistyczny - na ścianach kabiny znalazły się obrazy ptaków wypełnionych chmurami, nawiązujące do obrazu "La Retour", oraz fragmenty obrazu "La Belle-Societe".

Wygląd samolotu zaprojektowało trzech młodych Belgów z zespołu marketingowego Brussels Airlines. Za malowanie samolotu odpowiadał artysta Andre Eisele. Malowanie miało miejsce w zakładach firmy Eirtech w Ostrawie. 

Przewoźnik umożliwia śledzenie samolotu przez stronę internetową. Linia zachęca również spotterów do oznaczania publikowanych w sieci zdjęć maszyny hasztagiem #SNMagritte. 

Samolot będzie latał w specjalnym malowaniu związanym z Rene Magritte do 2022 r. 
gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie