×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transmisja online z Gali "Najlepsza Linia Lotnicza 2015"


Już w piątek finał Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza 2015". Wielką galę podczas której nagrodzimy zwycięskich przewoźników będzie można oglądać w internecie.Chcemy, abyście byli z nami na naszej gali! W końcu to Wasze nagrody i Wasze święto! Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy transmisję online z tego wydarzenia. Relację z gali będzie można śledzić na żywo - kliknij, aby przejść na stronę transmisji online. Start w piątek (18.03) o godzinie 20:00. Bądźcie z nami.


Sponsorem transmisji online jest spółka Legardere Travel Retail zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free.

Głównym partnerem i organizatorem gali jest Lotnisko Chopina, partnerem Plebiscytu jest spółka Legardere Travel RetailPatronat nad Plebiscytem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco.gość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie