Transmisja online z Gali "Najlepsza Linia Lotnicza 2015"

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 marca 2016 18:09
Już w piątek finał Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza 2015". Wielką galę podczas której nagrodzimy zwycięskich przewoźników będzie można oglądać w internecie.
Reklama
Chcemy, abyście byli z nami na naszej gali! W końcu to Wasze nagrody i Wasze święto! Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy transmisję online z tego wydarzenia. Relację z gali będzie można śledzić na żywo - kliknij, aby przejść na stronę transmisji online. Start w piątek (18.03) o godzinie 20:00. Bądźcie z nami.


Sponsorem transmisji online jest spółka Legardere Travel Retail zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free.

Głównym partnerem i organizatorem gali jest Lotnisko Chopina, partnerem Plebiscytu jest spółka Legardere Travel Retail. Patronat nad Plebiscytem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco.
Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy