×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Warszawie trwa gala "Najlepsza Linia Lotnicza 2015"


W Hotelu Countyard by Marriott w Warszawie trwa wielka gala wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza 2015".W 12. edycji plebiscytu organizowanego przez największy internetowy serwis o tematyce lotniczo-podróżniczej, Pasazer.com, oddano blisko 30 tysięcy głosów. Pasażerowie nagrodzili najlepszych przewoźników w czterech kategoriach, Kapituła Plebiscytu przyznała swoje nagrody w pięciu kategoriach. Po raz pierwszy wręczona zostanie nagroda specjalna Stowarzyszenia Praw Pasażerów "Przyjazne Latanie". Jest to nagroda dla linii lotniczej, w której prawa pasażerów lotniczych egzekwuje się przede wszystkim w jej dziale obsługi klienta.

- „Najlepsza Linia Lotnicza” to jedyny plebiscyt branży lotniczej w Polsce, którego nagrody odzwierciedlają opinie pasażerów. Zarówno rekordowa liczba głosujących, jak i obecność najważniejszych osób z tego sektora na gali w Warszawie potwierdzają znaczenie plebiscytu i gali nie tylko jako momentu wyróżnienia najlepszych, ale także jako okazji do spotkania z konkurentami i partnerami biznesowymi - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com

Głównym partnerem i sponsorem Gali jest Lotnisko Chopina, partnerem Plebiscytu spółka Legardere Travel Retail zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free. Patronat nad Plebiscytem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco. 

Relację z gali śledzić można na żywo - kliknij, aby przejść na stronę transmisji online.  
gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie