W Warszawie trwa gala "Najlepsza Linia Lotnicza 2015"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
18 marca 2016 20:00
W Hotelu Countyard by Marriott w Warszawie trwa wielka gala wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza 2015".
Reklama

W 12. edycji plebiscytu organizowanego przez największy internetowy serwis o tematyce lotniczo-podróżniczej, Pasazer.com, oddano blisko 30 tysięcy głosów. Pasażerowie nagrodzili najlepszych przewoźników w czterech kategoriach, Kapituła Plebiscytu przyznała swoje nagrody w pięciu kategoriach. Po raz pierwszy wręczona zostanie nagroda specjalna Stowarzyszenia Praw Pasażerów "Przyjazne Latanie". Jest to nagroda dla linii lotniczej, w której prawa pasażerów lotniczych egzekwuje się przede wszystkim w jej dziale obsługi klienta.

- „Najlepsza Linia Lotnicza” to jedyny plebiscyt branży lotniczej w Polsce, którego nagrody odzwierciedlają opinie pasażerów. Zarówno rekordowa liczba głosujących, jak i obecność najważniejszych osób z tego sektora na gali w Warszawie potwierdzają znaczenie plebiscytu i gali nie tylko jako momentu wyróżnienia najlepszych, ale także jako okazji do spotkania z konkurentami i partnerami biznesowymi - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com

Głównym partnerem i sponsorem Gali jest Lotnisko Chopina, partnerem Plebiscytu spółka Legardere Travel Retail zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free. Patronat nad Plebiscytem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco.

Relację z gali śledzić można na żywo - kliknij, aby przejść na stronę transmisji online.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama