ędzie to piąta bezpośrednia trasa przewoźnika z Los Angeles w region Azji i Pacyfiku." />

Delta uruchamia nowe połączenie do Azji

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
18 marca 2016 08:52

Delta Airlines planuje uruchomić połączenie z Los Angeles do Pekinu. Będzie to piąta bezpośrednia trasa przewoźnika z Los Angeles w region Azji i Pacyfiku.Reklama

Połączenie wystartuje 16 grudnia i będzie obsługiwane przez boeingi 777-200ER w konfiguracji trzyklasowej. Delta tym samym stworzy konkurencje dla linii Air China, obsługującej obecnie trasę Los Angeles - Pekin.

Informacja ta pojawiła się zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez American Airlines połączenia Los Angeles - Hong Kong. Ta szybka odpowiedź konkurencji pokazuje jak mocno obaj przewoźnicy walczą o pozycje lidera na lotnisku w Los Angeles.

- Nowe bezpośrednie połączenie do Pekinu, kontynuuje naszą ekspansje w Chinach, oferując naszym pasażerom biznesowym dostęp do Pekinu a także innych miast, dzięki współpracy z naszymi partnerami: China Eastern Airlines oraz China Southern Airlines - powiedział Ranjan Goswami, wiceprezes ds. sprzedaży Delta Airlines.

Dzięki obecności w sojuszu SkyTeam wraz z China Eastern i China Southern, Delta Airlines oferuje w tej chwili połączenia do 39 miast w Chinach. Po uruchomieniu nowego połączenia będzie oferować łącznie 21 lotów w tygodniu do Pekinu z Los Angeles, Seattle i Detroit.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama