×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta uruchamia nowe połączenie do Azji


Delta Airlines planuje uruchomić połączenie z Los Angeles do Pekinu. Będzie to piąta bezpośrednia trasa przewoźnika z Los Angeles w region Azji i Pacyfiku.Połączenie wystartuje 16 grudnia i będzie obsługiwane przez boeingi 777-200ER w konfiguracji trzyklasowej. Delta tym samym stworzy konkurencje dla linii Air China, obsługującej obecnie trasę Los Angeles - Pekin.

Informacja ta pojawiła się zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez American Airlines połączenia Los Angeles - Hong Kong. Ta szybka odpowiedź konkurencji pokazuje jak mocno obaj przewoźnicy walczą o pozycje lidera na lotnisku w Los Angeles. 

- Nowe bezpośrednie połączenie do Pekinu, kontynuuje naszą ekspansje w Chinach, oferując naszym pasażerom biznesowym dostęp do Pekinu a także innych miast, dzięki współpracy z naszymi partnerami: China Eastern Airlines oraz China Southern Airlines - powiedział Ranjan Goswami, wiceprezes ds. sprzedaży Delta Airlines.

Dzięki obecności w sojuszu SkyTeam wraz z China Eastern i China Southern, Delta Airlines oferuje w tej chwili połączenia do 39 miast w Chinach. Po uruchomieniu nowego połączenia będzie oferować łącznie 21 lotów w tygodniu do Pekinu z Los Angeles, Seattle i Detroit.
gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie