×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Travelport ma ponad 150 klientów


Travelport, jeden z wiodących światowych dostawców platform sprzedażowych dla linii lotniczych, ma już ponad 150 klientów usługi Rich Content and Branding. Tylko od początku 2015 r. firma pozyskała ponad 100 nowych klientów.Usługa Rich Content and Branding została uruchomiona przez Travelport trzy lata temu podczas szczytu CAPA Airlines in Transition w Dublinie. W tym roku podczas tego samego wydarzenia, na którym obecna była też redakcja Pasazer.com, firma poinformowała o sukcesie oferty.

Linie mogą dzięki tej technologii w sposób graficzny prezentować pełną ofertę taryf, klas podróży oraz usług dodatkowych, praktycznie tak samo jak na swojej stronie - tłumaczył w wywiadzie dla Pasazer.com David Gomes, dyrektor handlowy ds. lotnictwa w Travelporcie.

W komunikacie prasowym z okazji dołączenia 150. linii lotniczej Travelport podkreśla, że jego oferta opiera się na trzech filarach. Pierwszym jest usługa Aggregated Shopping, która umożliwia równorzędne traktowanie przez platformę sprzedażową linii, których systemy są w pełni zintegrowane z Travelportem i tych, które tylko przekazują dane w tradycyjny sposób. Drugi filar to umożliwienie sprzedaży wszystkich usług dodatkowych znajdujących się w ofercie danej linii. Trzecim to właśnie usługa Rich Content and Branding. 

Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni do grona użytkowników technologii Rich Content and Branding dołączyły m.in. British Airways, Iberia, SAS i jetBlue. 

Travelport niedawno dodał do swojej oferty możliwość dostosowywania sposobu sprzedaży do konkretnych klientów. Skorzystało z tego m.in. linie Air India, które dały swoim brytyjskim agentom sprzedaży możliwość rezerwowania dowozu limuzyną dla pasażerów, oraz TAM, który z kolei pozwala na wykupienie dostępu do saloniku biznesowego na lotnisku Londyn-Heathrow. 

- Osiągnięcie 150 klientów usługi Rich Content and Branding to fantastyczne osiągnięcie. Nie spoczywamy jednak na laurach. Uważnie słuchamy naszych klientów i reagujemy na ich zmieniające się potrzeby. Nasze nowe rozwiązania, które pozwalają na daleko idącą personalizację oferty pod kątem poszczególnych firm czy agentów sprzedaży to kolejny krok w strategii dostarczania liniom lotniczym wartościowych narzędzi - podkreślił cytowany w komunikacie prasowym Derek Sharp, wiceprezes i dyrektor zarządzający segmentu lotniczego w Travelporcie.gość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie