×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmiany w rozkładach Norwegiana na trasach do Polski


W nadchodzącym sezonie letnim linie Norwegian zmodyfikują rozkłady lotów na trasach do Polski. Zawieszone zostaną trasy z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie, ale po zimowej przerwie powróci Madryt i Barcelona. Na połączeniach z Krakowa i Gdańska pojawią się dodatkowe rotacje.


Loty z Lotniska Chopina na Gran Canarię dostępne są do 19 kwietnia 2016 r. raz w tygodniu we wtorki. Wcześniej zawieszone zostanie połączenie na Teneryfę-Południe (ostatni lot zostanie wykonany 21 marca). 

Po zimowej przerwie wznowione zostaną za to rejsy do Madrytu i Barcelony. Do obu hiszpańskim miast przewoźnik będzie latał z naszej stolicy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

Norwegian zwiększy także liczbę rejsów między Warszawą a Malagą. W kończącym się sezonie zimowym rejsy wykonywane są dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele). Od 27 marca dojdzie trzecia rotacja tygodniowo i zmieni się rozkład lotów. Dzięki temu loty będą oferowane w poniedziałki, środy i soboty.

Korekcie ulegnie także plan realizacji połączenia do Stavanger. Między miastami nadal będzie można polecieć dwa razy w tygodniu, ale zamiast lotów we środy pojawią się loty we wtorki. 

Dużo zmian wprowadzonych zostało w rozkładzie lotów z i do Krakowa. Ich lista obejmuje:
  • Bergen: tygodniowa liczba lotów pozostaje bez zmian, ale od 27 marca br. pojawi się lot w niedziele, który zastąpi rejsy w sobotnie;
  • Kopenhaga: od 28 marca br. loty będą realizowane 5 razy w tygodniu (w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele);
  • Stavanger: loty nadal będą realizowane dwa razy w tygodniu, ale od 30 marca br. wprowadzony będzie lot we środy zamiast we wtorki;
  • Sztokholm-Arlanda: od 28 marca br. połączenie będzie wykonywane 5 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele);
  • Trondheim: od 27 marca br. loty niedzielne zastąpią sobotnie, przy czym tygodniowa liczba rotacji pozostaje bez zmian.
Także jedyna trasa przewoźnika z Gdańska do Oslo-Gardermoen, jak co roku zostanie wzbogacona o kolejne rotacje. W chwili obecnej Norwegian lata między miastami cztery razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Od 28 marca br. trasa będzie obsługiwana codziennie oprócz sobót. 

Przewoźnik oferuje także loty ze Szczecina na główne lotnisko w stolicy Norwegii. Na tej trasie liczba lotów pozostanie jednak bez zmian. Nadal będą one realizowane we wtorki i soboty. Od 29 marca br. wprowadzona zostanie tylko korekta godzin operacji.

Fot. Piotr Bożykgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie