Brussels wprowadza bilety w jedną stronę

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
10 marca 2016 14:08
6 komentarzy
Belgijski przewoźnik wprowadza do oferty taryfy w jedną stronę, dzięki czemu pasażerowie będą mieli większy wybór tanich lotów.
Reklama

Już teraz można rezerwować bilety "one-way", których ceny zaczynają się od 39 euro. W połączeniu z ofertą „4 Travel“ wprowadzoną w 2014 r., linia chce zaoferować jeszcze większą swobodę wyboru.

Wraz z wprowadzeniem atrakcyjnej jednokierunkowej taryfy, Brussels Airlines chce sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów w zakresie wolności wyboru i konieczności posiadania bardziej elastycznego planu podróży. Pasażerowie mają teraz możliwość np. zakupić bilet na pojedynczy lot do miejsca przeznaczenia, a na powrót lub dalszą trasę wybrać innego przewoźnika czy też inny środek transportu.

Od wielu lat Brussels Airlines posiada taryfy specjalne, takie jak b.student, która daje specjalne stawki dla studentów wyjeżdzających za granicę z programem Erasmus; b.pass, który jest subskrypcja na regularne loty między Brukselą a innymi europejskimi miastami; oraz b.family, pakiet usług dla rodzin z dziećmi, gdzie za bilety lotnicze płacą tylko rodzice.

- Odkąd wprowadziliśmy nasze cztery nowe plany podróży Check&Go, Light&Relax, Flex&Fast oraz Bizz&Class liczba naszych pasażerów wzrosła o prawie 30 proc. do rekordowej liczby 7,5 mln w 2015 r. Teraz idziemy krok dalej i chcemy dać naszym klientom całkowitą swobode wyboru, oferując konkurencyjne ceny biletów w jedną stronę - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Lars Redeligx, dyrektor handlowy Brussels Airlines.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a9622 2016-03-11 05:05   
gość_a9622 - Profil gość_a9622
Kupowałem miesiąc temu bilet w Brussels Aorlones na trasie KRK-BRU w jedna stronę i był w bardzo dobrej cenie. Fakt na wystawienie biletu trzeba było czekać 4 dni, ale cena tez bardzo dobra, niewiele droższa niż ryanair
Affinitor 2016-03-10 17:01   
Affinitor - Profil Affinitor
Ja leciałem wiosną 2015 i też już były...
Affinitor 2016-03-10 17:00   
Affinitor - Profil Affinitor
Zgadza się, od dawna w Brussels można kupić bilety w jedną stronę, które kosztują normalnie, a nie więcej niż klasa biznes RT. Trochę autor tego "newsa" chyba nie ma orientacji o czym pisze.... :-(
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama