×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyczarteruj samolot biznesowy od Ryanaira


Linie lotnicze Ryanair wprowadzają nową usługę - klienci biznesowi czy większe grupy będą teraz mogły wyczarterować od irlandzkiego przewoźnika samolot w konfiguracji biznesowej.Specjalnie przystosowany samolot boeing 737-700 będzie mógł zabrać na pokład 60 pasażerów - podróżować oni będą w wygodnych skórzanych fotelach, które rozmieszczone zostały w konfiguracji 2x2. Samolot pilotowany będzie przez personel Ryanair, również obsługę pasażerów zapewni załoga pokładowa irlandzkiego przewoźnika. Ryanair zapewnia także catering na pokładzie. Samolot w konfiguracji biznesowej będzie można wynająć na krótko- oraz średniodystansowe trasy (do 6 godzin).


- Samolot pilotowany będzie przez doświadczonych pilotów Ryanaira, a podroż na pokładzie umili nasza profesjonalna załoga pokładowa. Ponad 25 milionów pasażerów biznesowych co roku lata na pokładach samolotów Ryanaira, wybierając nasze niskie ceny, najwyższą w branży punktualność, największą siatkę połączeń w Europie oraz dodatkowe korzyści taryfy Business Plus. Od teraz pasażerowie biznesowi oraz grupy będą mogli korzystać z usługi prywatnego czarteru boeinga 737-700. To idealna propozycja dla firm, klubów sportowych oraz grup - powiedział Robin Kiely z Ryanair.

Ryanair kupił jednego boeinga 737-700 w połowie ubiegłego roku. Początkowo samolot był wykorzystywany do szkolenia załóg. gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie