Darmowe gry na Xboxa we Frankfurcie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
7 marca 2016 11:04
Ta informacja ucieszy wszystkich graczy przesiadających się na lotnisku we Frankfurcie - spółka zarządzająca portem lotniczym uruchomiła punkt, w którym można pograć z darmo na konsolach Microsoft Xbox One.
Reklama
Na konsolach wgrane są liczne gry - od najnowszych gier zręcznościowych po klasyczne programy, takie jak Tetris. Konsole są wyposażone w urządzenie wykrywające ruch Kinect, dzięki czemu pasażerowie mogą też rywalizować np. w gry taneczne.

Gry mogą być wyświetlane zarówno na ścianie, jak i na mniejszych ekranach. Strefa została tak zorganizowana, aby mogli z niej korzystać pasażerowie podróżujący w grupach.

Stanowisko z grami znajduje się przy wyjściach do samolotów Z54/Z56 na trzecim piętrze terminala 1. To strefa non-Schengen, z której korzystają niemal wyłącznie samoloty Lufthansy. Na razie więc rozrywka jest dostępna jedynie dla tych pasażerów, którzy lecą niemieckim przewoźnikiem w dalekie trasy poza Europę. Jednak spółka Fraport AG już zapowiada, że pojawi się więcej takich punktów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy