×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Darmowe gry na Xboxa we Frankfurcie


Ta informacja ucieszy wszystkich graczy przesiadających się na lotnisku we Frankfurcie - spółka zarządzająca portem lotniczym uruchomiła punkt, w którym można pograć z darmo na konsolach Microsoft Xbox One.


Na konsolach wgrane są liczne gry - od najnowszych gier zręcznościowych po klasyczne programy, takie jak Tetris. Konsole są wyposażone w urządzenie wykrywające ruch Kinect, dzięki czemu pasażerowie mogą też rywalizować np. w gry taneczne. 

Gry mogą być wyświetlane zarówno na ścianie, jak i na mniejszych ekranach. Strefa została tak zorganizowana, aby mogli z niej korzystać pasażerowie podróżujący w grupach.

Stanowisko z grami znajduje się przy wyjściach do samolotów Z54/Z56 na trzecim piętrze terminala 1. To strefa non-Schengen, z której korzystają niemal wyłącznie samoloty Lufthansy. Na razie więc rozrywka jest dostępna jedynie dla tych pasażerów, którzy lecą niemieckim przewoźnikiem w dalekie trasy poza Europę. Jednak spółka Fraport AG już zapowiada, że pojawi się więcej takich punktów. 


Reklama


Booking.com
gość_67ca8 - Profil
gość_67ca8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie