×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hotele HRS w systemie Travelport


Ponad 70 000 hoteli z portfolio HRS zasili bazę obiektów noclegowych dostępną przez Travelport. Większość z tych hoteli stanowią obiekty niezależne.


W ten sposób 67 000 agentów podróży z całego świata współpracujących z firmą Travelport wzbogaci swoją ofertę dla osób podróżujących prywatnie i służbowo. Na mocy umowy firma Travelport uzyska również dostęp do specjalnych stawek skierowanych do podróżujących służbowo - HRS Business Tariff.

Bogatsze portfolio pozwoli agentom na wyszukanie hotelu najlepiej odpowiadającego wybranej przez klienta lokalizacji. Hotele zostaną w pełni zintegrowane z dotychczasowym systemami, eliminując czasochłonny proces rezerwacji z różnych kanałów.

Nasze dane potwierdzają, że hotele niezależne zyskują coraz większą popularność wśród osób podróżujących służbowo. Jednym z powodów może być fakt, iż hotele te oferują bardziej wyspecjalizowane i zindywidualizowane usługi, a osoby podróżujące doceniają unikalne doświadczenia związane z pobytem w hotelu niezależnym - mówi w komunikacie prasowym Tobias Ragge, prezes HRS.

Dodanie nowych obiektów z portfolio HRS pozwala nam stale poprawiać jakość usług oferowanych agentom i klientom korporacyjnym. Osoby podróżujące służbowo chcą podróżować tak, jak podróżują prywatnie, co oznacza także noclegi w bardziej niezależnych hotelach - dodaje Niklas Andreen, globalny wiceprezes odpowiedzialny za segment Hotel, Car and Digital Media Commerce w firmie Travelport.
gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie