Hotele HRS w systemie Travelport

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 marca 2016 08:33
Ponad 70 000 hoteli z portfolio HRS zasili bazę obiektów noclegowych dostępną przez Travelport. Większość z tych hoteli stanowią obiekty niezależne.
Reklama

W ten sposób 67 000 agentów podróży z całego świata współpracujących z firmą Travelport wzbogaci swoją ofertę dla osób podróżujących prywatnie i służbowo. Na mocy umowy firma Travelport uzyska również dostęp do specjalnych stawek skierowanych do podróżujących służbowo - HRS Business Tariff.

Bogatsze portfolio pozwoli agentom na wyszukanie hotelu najlepiej odpowiadającego wybranej przez klienta lokalizacji. Hotele zostaną w pełni zintegrowane z dotychczasowym systemami, eliminując czasochłonny proces rezerwacji z różnych kanałów.

- Nasze dane potwierdzają, że hotele niezależne zyskują coraz większą popularność wśród osób podróżujących służbowo. Jednym z powodów może być fakt, iż hotele te oferują bardziej wyspecjalizowane i zindywidualizowane usługi, a osoby podróżujące doceniają unikalne doświadczenia związane z pobytem w hotelu niezależnym - mówi w komunikacie prasowym Tobias Ragge, prezes HRS.

- Dodanie nowych obiektów z portfolio HRS pozwala nam stale poprawiać jakość usług oferowanych agentom i klientom korporacyjnym. Osoby podróżujące służbowo chcą podróżować tak, jak podróżują prywatnie, co oznacza także noclegi w bardziej niezależnych hotelach - dodaje Niklas Andreen, globalny wiceprezes odpowiedzialny za segment Hotel, Car and Digital Media Commerce w firmie Travelport.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama