easyJet ma nową umowę z Sabre

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
01 marca 2016 08:13
easyJet podpisał nową długoterminową umowę z firmą Sabre. Dzięki niej klienci korporacyjni otrzymają dostęp do taryf easyJeta w systemie Sabre GDS.
Reklama

Według statystyk ponad 20 proc. pasażerów linii easyJet to klienci biznesowi. Umowa z firmą Sabre pozwoli przewoźnikowi na podtrzymanie i w dalszej perspektywie zwiększenie udziału procentowego klientów korporacyjnych.

- easyJet znajduje się w zasobach systemu GDS od 2007 r. i wciąż pozostaje on kluczowym dystrybutorem taryf, wliczając opłaty ryczałtowe i taryfy wynegocjowane z przedsiębiorstwami - powiedział Peter Duffy, dyrektor handlowy linii easyJet.

easyJet kontynuuje zatwierdzoną w 2010 r. strategię, której jednym z celów było zwiększenie procentowego udziału klientów biznesowych. Usprawnienia takie jak: wybór miejsc, ryczałtowanie opłat czy usługa Fast Track, w dużym stopniu umożliwiają easyJetowi przyciągnięcie nowych klientów biznesowych.

- Blisko współpracujemy z easyJetem już od ponad 8 lat, wspieramy ich biznesowe założenia i strategię usług korporacyjnych. W tym czasie, Sabre znacząco pomogło zwiększyć sprzedaż pośród korporacji, firm transportowych i biur podróży. W zasięgu easyJeta znalazły się nowe i istniejące rynki, na których swoje funkcjonowanie zaczął także system Sabre. Będziemy kontynuować naszą współpracę - powiedział Harald Eisenaecher z Sabre.

Współpraca brytyjskiego przewoźnika z systemem GDS to podstawowe źródło wzrostu linii w segmencie korporacyjnym. Oprócz tego w ciągu ostatnich pięciu lat easyJet podpisał wiele indywidualnych, kontraktów korporacyjnych.

W dalszej perspektywie linia chce doprowadzić do zwiększenia procentowego udziału podroży biznesowych i zachęcić nowych klientów korporacyjnych do skorzystania z ich oferty.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama