×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet ma nową umowę z Sabre


easyJet podpisał nową długoterminową umowę z firmą Sabre. Dzięki niej klienci korporacyjni otrzymają dostęp do taryf easyJeta w systemie Sabre GDS.


Według statystyk ponad 20 proc. pasażerów linii easyJet to klienci biznesowi. Umowa z firmą Sabre pozwoli przewoźnikowi na podtrzymanie i w dalszej perspektywie zwiększenie udziału procentowego klientów korporacyjnych. 

- easyJet znajduje się w zasobach systemu GDS od 2007 r. i wciąż pozostaje on kluczowym dystrybutorem taryf, wliczając opłaty ryczałtowe i taryfy wynegocjowane z przedsiębiorstwami - powiedział Peter Duffy, dyrektor handlowy linii easyJet. 

easyJet kontynuuje zatwierdzoną w 2010 r. strategię, której jednym z celów było zwiększenie procentowego udziału klientów biznesowych. Usprawnienia takie jak: wybór miejsc, ryczałtowanie opłat czy usługa Fast Track, w dużym stopniu umożliwiają easyJetowi przyciągnięcie nowych klientów biznesowych. 

- Blisko współpracujemy z easyJetem już od ponad 8 lat, wspieramy ich biznesowe założenia i strategię usług korporacyjnych. W tym czasie, Sabre znacząco pomogło zwiększyć sprzedaż pośród korporacji, firm transportowych i biur podróży. W zasięgu easyJeta znalazły się nowe i istniejące rynki, na których swoje funkcjonowanie zaczął także system Sabre. Będziemy kontynuować naszą współpracę - powiedział Harald Eisenaecher z Sabre. 

Współpraca brytyjskiego przewoźnika z systemem GDS to podstawowe źródło wzrostu linii w segmencie korporacyjnym. Oprócz tego w ciągu ostatnich pięciu lat easyJet podpisał wiele indywidualnych, kontraktów korporacyjnych. 

W dalszej perspektywie linia chce doprowadzić do zwiększenia procentowego udziału podroży biznesowych i zachęcić nowych klientów korporacyjnych do skorzystania z ich oferty.

gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie