Nowa karta walutowa Wizz Aira

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
28 lutego 2016 08:24
5 komentarzy
Polska jest pierwszym krajem, w którym udostępniona została nowa, wielowalutowa karta WIZZ Prepaid Travel Card z możliwością wielokrotnego doładowania. Jedna karta płatnicza umożliwi dostęp do maksymalnie pięciu subkont w różnych walutach.
Reklama

Karta WIZZ Prepaid Travel będzie początkowo oferowana członkom WIZZ Discount Club, programu lojalnościowego Wizz Air. W ramach programu, członkowie w trakcie rocznego okresu mają dostęp do szerokiej gamy rabatów na przeloty czy usługi powiązane.

Kartę można zasilić w jednej z pięciu różnych walut: euro, funtach, złotówkach, koronach norweskich i szwedzkich, a następnie dowolnie przewalutować wpłaconą kwotę na inne subkonta walutowe. W ten sposób wszystkie transakcje będą rozliczane w ich danej walucie, a klienci będą mieć większą kontrolę i przejrzystość przewalutowania.

Co więcej, dla właściciela karty przewidziane zostały dodatkowe rabaty, takie jak premia cash-back 1% z tytułu transakcji realizowanych w walutach innych niż PLN czy dodatkowe punkty w programie WIZZ Discount Club. Polscy posiadacze Karty WIZZ Prepaid Travel Card mogą dokonywać wpłat i bezpłatnych wypłat we wszystkich 8,9 tys. bankomatach i wpłatomatach Euronet Worldwide w 18 krajach w Europie (wpłatomaty dostępne są dla doładowań kart w PLN tylko w Polsce).

Kartę WIZZ Prepaid Travel Card można zamówić bezpośrednio na stronie Wizzaira. Firma uruchomiła także specjalny portal (wizztravelcard.com), gdzie klienci znajdą wszystkie informacje związane z produktem lub również zamówią kartę. Bezpieczna zakładka na tym portalu zapewnia posiadaczom Karty WIZZ Prepaid Travel Card łatwy dostęp do subkont i umożliwia swobodne zarządzanie swoimi środkami, a także w razie potrzeby pozwala doładować subkonta.

- Karta WIZZ Prepaid Travel to kolejny produkt, który zwiększa elastyczność finansową naszych pasażerów i pozwala na jeszcze większe oszczędności, w czasie podróży z nami - powiedział Johan Eidhagen, dyrektor marketingu Wizz Air. Dodał: - Oferując ten produkt najpierw w Polsce, Wizz Air podkreśla swoje zaangażowanie wobec swojego największego rynku.

Karta WIZZ Prepaid Travel Card została wydana we współpracy z Euronet 360 Finance pod marką MasterCard.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
marcowy 2016-02-29 11:47   
marcowy - Profil marcowy
jeżeli ktoś szuka kart wielowalutowych to polecam konto w citi. Po założeniu konta osobistego i otrzymaniu karty można za friko założyć subkonta walutowe i tylko przepinać w ramach potrzeby jeden plastik. i do tego mają całkiem niezłe kursy waluotowe.
gość_96877 2016-02-29 10:23   
gość_96877 - Profil gość_96877
Z którym bankiem współpracują? Wpłacając pieniądze na kartę, trzeba podać nr rachunku. A rachunki mogą prowadzić tylko banki
Affinitor 2016-02-28 22:53   
Affinitor - Profil Affinitor
Pytanie jakie są limity obrotów na tej karcie. Biorąc pod uwagę fakt, że nie wydaje jej żaden bank, to może okazać się jak w przypadku kart wydawanych np. przez cinkciarza, że maximum obrotów na koncie karty to kwota rzędu kilkuset euro. Może i fajna zabawka dla kogoś kto wyjeżdża raz w roku, ale nie więcej....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama