eSky w nowej odsłonie

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
27 lutego 2016 16:19
3 komentarze
Firma eSky odświeżyła swój wizerunek. Zmianie uległa nie tylko strona wizualna, ale także strategia przedsiębiorstwa.
Reklama

eSky funkcjonuje na rynku już od 10 lat. - Teraz nadszedł czas na wielkie zmiany - mówią przedstawiciele firmy. Nowy branding podkreśla zmodyfikowaną strategie firmy, której celem będzie nie tylko organizacja biletów lotniczych, ale także wielu innych usług turystycznych. Teraz eSky chce stać się partnerem w podróży na każdym jej etapie - od planowania po realizację.


Z eSky w nowej odsłonie można zapoznać się na specjalnej stronie internetowej.

Oprócz tego firma wystartowała z jubileuszowym konkursem, w którym do wygrania są m.in.: jeden voucher na podróż o wartości 10 000 zł, 10 voucherów na loty o wartości 1000 zł, 10 voucherów na hotele o wartości 1000 zł oraz 89 różnych akcesoriów takich jak telefony komórkowe, tablety czy kamery GoPro. Żeby udział w konkursie należy za pomocą specjalnej platformy wysłać zdjęcie wraz z uzasadnieniem. Zgłoszenia można wysyłać do 13 marca br. Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie konkursowej.

eSky jest wieloletnim partnerem Pasazer.com i obsługuje sprzedaż biletów lotniczych w naszym portalu. Zmiany dotyczą także funkcjonowania naszej wyszukiwarki bilety.pasazer.com

fot. eSky
Reklama
Tagi
esky

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_f4d4b 2016-03-05 10:39   
gość_f4d4b - Profil gość_f4d4b
sorki ale jesli ktos do tej pory sprzedawal bilety lotnicze, oferowal wynajem hoteli i samochodow oraz ubezpieczenie, a teraz w nowej strategi bedzie oferowal sprzedaz biletow lotniczych, wynajem hoteli samochodow i sprzedaz ubezpieczen - to jaka jest ta nowa strategia. Pomijam juz fakt ze KAZDE biuro podrozy oferuje dokladnie to samo.
gość_bc7ba 2016-02-28 21:46   
gość_bc7ba - Profil gość_bc7ba
na lewo
Affinitor 2016-02-27 22:21   
Affinitor - Profil Affinitor
Co oznacza pojęcie "organizacja biletów lotniczych"? To oni organizują bilety? Na lewo, czy jak?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama