×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


eSky w nowej odsłonie


Firma eSky odświeżyła swój wizerunek. Zmianie uległa nie tylko strona wizualna, ale także strategia przedsiębiorstwa.


eSky funkcjonuje na rynku już od 10 lat. - Teraz nadszedł czas na wielkie zmiany - mówią przedstawiciele firmy. Nowy branding podkreśla zmodyfikowaną strategie firmy, której celem będzie nie tylko organizacja biletów lotniczych, ale także wielu innych usług turystycznych. Teraz eSky chce stać się partnerem w podróży na każdym jej etapie - od planowania po realizację. 


Z eSky w nowej odsłonie można zapoznać się na specjalnej stronie internetowej.

Oprócz tego firma wystartowała z jubileuszowym konkursem, w którym do wygrania są m.in.: jeden voucher na podróż o wartości 10 000 zł, 10 voucherów na loty o wartości 1000 zł, 10 voucherów na hotele o wartości 1000 zł oraz 89 różnych akcesoriów takich jak telefony komórkowe, tablety czy kamery GoPro. Żeby udział w konkursie należy za pomocą specjalnej platformy wysłać zdjęcie wraz z uzasadnieniem. Zgłoszenia można wysyłać do 13 marca br. Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie konkursowej. 

eSky jest wieloletnim partnerem Pasazer.com i obsługuje sprzedaż biletów lotniczych w naszym portalu. Zmiany dotyczą także funkcjonowania naszej wyszukiwarki bilety.pasazer.com

fot. eSkygość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie