×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LH i Eurowings rewidują rozkłady transatlantyckie


Lufthansa i Eurowings rewidują swoje tansatlantyckie siatki połączeń. Zmiany dotyczą dwóch tras z Frankfurtu (do Atlanty i San Jose w Kalifornii) oraz dwóch tras z Kolonii (do Bostonu i Las Vegas).


Połączenie między Frankfurtem a Atlantą w okresie od 2 marca do 29 października 2016 r. będzie obsługiwane przez samoloty airbus A340-300 spółki-córki CityLine. Maszyny te zabierają na pokład 18 pasażerów w klasie biznes, 19 w premium ekonomicznej i 261 w ekonomicznej. Rozkład lotów nie ulegnie zmianie: trasa będzie oferowana codziennie.

Niemiecki przewoźnik postanowił także opóźnić inaugurację rejsów do San Jose w Kalifornii. Pierwotnie zakładano, że połączenie wystartuje 28 kwietnia br. Obecnie, rezerwacja na bezpośrednie loty z Frankfurtu do tego amerykańskiego miasta możliwa jest dopiero od 1 lipca 2016 r. Rozkład pozostał bez zmian w stosunku do anonsowanego wcześniej.

Zmiany pojawiły się także w transatlantyckich rozkładach Eurowings. Linia postanowiła opóźnić inaugrację lotów z Kolonii do Bostonu i Las Vegas. Obie trasy wystartują dopiero 1 czerwca br., a nie jak wcześniej ogłaszano - 4 maja br.gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie