LH i Eurowings rewidują rozkłady transatlantyckie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
12 lutego 2016 08:15
Lufthansa i Eurowings rewidują swoje tansatlantyckie siatki połączeń. Zmiany dotyczą dwóch tras z Frankfurtu (do Atlanty i San Jose w Kalifornii) oraz dwóch tras z Kolonii (do Bostonu i Las Vegas).
Reklama

Połączenie między Frankfurtem a Atlantą w okresie od 2 marca do 29 października 2016 r. będzie obsługiwane przez samoloty airbus A340-300 spółki-córki CityLine. Maszyny te zabierają na pokład 18 pasażerów w klasie biznes, 19 w premium ekonomicznej i 261 w ekonomicznej. Rozkład lotów nie ulegnie zmianie: trasa będzie oferowana codziennie.

Niemiecki przewoźnik postanowił także opóźnić inaugurację rejsów do San Jose w Kalifornii. Pierwotnie zakładano, że połączenie wystartuje 28 kwietnia br. Obecnie, rezerwacja na bezpośrednie loty z Frankfurtu do tego amerykańskiego miasta możliwa jest dopiero od 1 lipca 2016 r. Rozkład pozostał bez zmian w stosunku do anonsowanego wcześniej.

Zmiany pojawiły się także w transatlantyckich rozkładach Eurowings. Linia postanowiła opóźnić inaugrację lotów z Kolonii do Bostonu i Las Vegas. Obie trasy wystartują dopiero 1 czerwca br., a nie jak wcześniej ogłaszano - 4 maja br.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama