×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aegean wprowadza ofertę dla podróżujących rodzin


"Aegean For Families" to nowa oferta greckiej linii dedykowana dla podróżujących rodzin. Została ona przygotowana na bazie wyników wielomiesięcznych badań, podczas których sprawdzono jakie są oczekiwania kilkientów tak greckich jak i międzynarodowych.


Celem linii było stworzenie nowego, spójnego programu, który pozwoli w jednym miejscu przejść cały proces  planowania wyjazdu oraz dopasowania wszystkich innych produktów. Dzięki temu już od pierwszego momentu podróży rodzina zyska sporo spersonalizowanych udogodnień i ciekawych rozwiązań.

Aegean przewiduje specjalnie ceny biletów dla dzieci do 12 lat oraz dodatkowy bagaż podręczny dla niemowląt. Poza tym, liczne ułatwienia zyskają także pasażerowie podróżujący z Aten, Salonik i Larnaki. Na tych lotniskach zarezerwowano dedykowane stanowiska nadania bagażu przeznaczone dla pasażerów z dziećmi. Ponadto, wszystkie rodziny mają priorytet podczas pokładowania na wszystkie rejsy przewoźnika, niezależnie od portu.

W trakcie lotu dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji - w tym m.in. program "Aegean Young Pilot". Także dla tej grupy pasażerów przewidziano specjalnie skonstruowane posiłki.

Warto zauważyć, że dla wszystkich rodziców, którzy zdecydują się zarezerwować niezwykłą podróż dla swojej rodziny przygotowano specjalną promocję. Obejmuje ona trasy krajowe i międzynarodowe przewoźnika. W jej ramach przewidziano 33-proc. zniżkę na bilety dla dzieci do 12 lat i darmowe loty dla niemowląt. Oferta obowiązuje do 21 lutego br. i obejmuje podróże do 15 czerwca 2016 r.

Dostęp do funkcji "Aegean For Families" możliwy jest przez specjalną zakładkę na stronie internetowej przewoźnika.

Fot. Aegean Airlinesgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie