×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin drugi raz przymierza się do hotelu


Port lotniczy w Modlinie zgodnie z naszymi informacjami rozpisał drugi przetarg na dzierżawę terenu pod budowę hotelu i potem zarządzanie tym obiektem. Zwycięzca wydzierżawi grunt na co najmniej 30 lat.


Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 5600 m kw., położona na terenie należącym do lotniskowej spółki. Nieruchomość znajduje się ok. 200 metrów od terminala pasażerskiego. Chętni na dzierżawę muszą składać oferty do końca marca. 

Tym samym potwierdzają się informacje Pasazer.com o tym, że lotnisko rozpisze drugie postępowanie na dzierżawę terenu. Pierwsze zostało unieważnione, bo warunki nie odpowiadały potrzebom rynku - ustaliliśmy nieoficjalnie.


- Nie stawiamy szczegółowych wymagań co do standardu czy wielkości hotelu. Jesteśmy przekonani, że lepiej określą to profesjonaliści z branży hotelarskiej - mówi cytowany w komunikacie prasowym Marcin Danił, wiceprezes lotniska w Modlinie.

Danił dodaje, że już w drugiej połowie 2015 r. niemal połowę pasażerów Modlina stanowiły osoby spoza województwa mazowieckiego. Co dwudziesty odlatujący z tego lotniska był spoza Polski. To właśnie między dla tych pasażerów będzie przeznaczony przylotniskowy hotel.

Hotel to również możliwość komfortowej organizacji spotkań i szkoleń, czemu bardzo sprzyja siatka połączeń krajowych i zagranicznych, wykonywanych dwa lub więcej razy dziennie, np.: Wrocław, Gdańsk (dwa razy dziennie), Londyn (cztery razy dziennie), Bruksela (dwa razy dziennie) - wylicza Danił.


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie