×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair otworzy bazę w Norymberdze


Ryanair zapowiedział otwarcie swojej 79. bazy. Tym razem wybór padł na niemiecką Norymbergę. Będzie to jednocześnie 7. baza przewoźnika w tym kraju.


- Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić powstanie naszej nowej bazy na lotnisku w Norymberdze. To duża inwestycja, ale także znaczące rozszerzenie usług dla pasażerów. Dzięki temu planujemy w przyszłym roku obsłużyć w tym porcie ok. 450 tys. podróżnych i stworzyć 330 nowych miejsc pracy - chwali się Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu w Ryanair.

Na lotnisku w Norymberdze zbazowany będzie jeden samolot. Dzięki temu możliwe będzie otwarcie pięciu nowych tras. Codzienne loty będą oferowane do: Budapesztu, Manchesteru, Mediolanu-Bergamo oraz Rzymu-Ciampino. Dwa razy w tygodniu (we wtorki i piątki) linia poleci na Maltę. Do dwóch dziennie wzrośnie oferta rejsów do Londynu-Stansted.

- Nowe połączenia są bardzo cennym wzbogaceniem siatki tras dostępnych z naszego lotniska. Maja wiele walorów zarówno z punktu widzenia biznesu jak i turystki. Ryanair rozpoznał duży potencjał Norymberskiego Obszaru Metropolitalnego i cieszymy się, że chce wykorzystać możliwości jakie nasz rynek stwarza przewoźnikom lotniczym - skomentował Michael Hupe, dyrektor portu lotniczego w Norymberdze.

Od chwili zainaugurowania nowej bazy, która będzie miała miejsce 1 listopada 2016 r., Ryanair będzie oferował stąd 42 rejsy tygodniowo na 6 kierunkach. Obecnie przewoźnik lata z Norymbergi do Alicante i Malagi oraz do Londynu-Stansted.gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie