×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 13 nowych kierunków z Berlina


Ryanair zwiększy liczbę samolotów stacjonujących na lotnisku Schönefeld. Do pięciu maszyn dołączą kolejne cztery kolejne, w efekcie uruchomionych zostanie 13 nowych połączeń.


Wraz z wejściem sezonu zimowego Ryanair uruchomi loty do Fuerteventury - dwa razy w tygodniu, na Gran Canarię - trzy razy w tygodniu, oraz na Lanzarote, do Budapesztu, Manchesteru, Lizbony, Sofii i Salonik. Loty do tych miast będą odbywać się codziennie. Ponadto irlandzki przewoźnik poleci do Sewilli, Timiszoary, Tuluzy oraz Wilna. Wcześniej informowaliśmy, że linia zapowiedziała także loty do Rzeszowa.  

Tym samym Berlin Schönefeld stanie się największą niemiecką bazą przewoźnika. 

- Berlin to rdzeń naszego wzrostu w Niemczech - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu w Ryanairze. 

Linia chce zwiększyć swój udział na niemieckim rynku lotniczym z 5 do 20 proc. w ciągi najbliższych pięciu lat. Irlandczycy wskazywali, że nadszedł idealny czas na inwestycje lotnicze w Berlinie.

- airberlin jest mały, Lufthansa jest rozproszona, to idealny okres na naszą inwestycję - tłumaczył Jacobs. 

Wraz z ekspansją na stołecznym lotnisku liczba pasażerów Ryanaira ma wzrosnąć z 2 do 4,7 mln. Oprócz tego w przyszłym roku linia uruchomi nowe trasy krajowe w Niemczech. Ponadto linia zapowiedziała ulokowanie dwóch samolotów na lotnisku w Hamburgu. 
Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie