×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Rzeszowa do Berlina


Linie lotnicze Ryanair uruchomią w sezonie zimowym w 2016 roku nowe połączenie z Rzeszowa do Niemiec - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Pierwszy rejs z rzeszowskiej Jasionki do Berlina Schoenefeld został zaplanowany na 31 października 2016 roku. Loty z Rzeszowa do Niemiec będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.
Ryanair zapowiedział dziś rozwój bazy w stolicy Niemiec. Przewoźnik zwiększy liczbę samolotów stacjonujących na lotnisku Berlin Schönefeld. Do pięciu maszyn dołączą kolejne cztery kolejne, w efekcie uruchomionych zostanie 13 nowych połączeń - w tym połączenie do Rzeszowa.


Samolot będzie startował z Berlina o godzinie 7:15, w Rzeszowie wyląduje o godzinie 8:40. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 9:05, na lotnisku Schoenefeld spodziewany jest o godzinie 10:30. Loty między Rzeszowem a Berlinem będą trwały godzinę i 35 minut.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Rzeszów – Berlin, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej przewoźnika do wtorku 16 lutego do północy.Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie