Ryanair uruchomi centrum informatyczne we Wrocławiu

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
02 lutego 2016 21:49
Ryanair uruchomi w maju tego roku we Wrocławiu centrum informatyczne Travel Labs Polska. W biurze znajdzie pracę 120 wysoko wykwalifikowanych osób.
Reklama

Na liście osób, które mogą szukać pracy we wrocławskim centrum IT Ryanaira są m.in. programiści Javascript i .Net, deweloperzy, analitycy danych, osoby zajmujące się business inteligence, inżynierowie bezpieczeństwa i pracownicy helpdesku IT.

- Ryanair na zawsze zmienił podróże lotnicze w Europie - teraz chcemy zmienić świat podróży online i zamierzamy zrobić to w Travel Labs Polska we Wrocławiu. Szukamy obecnie najlepszych z najlepszych, którzy udoskonalą podróże online. Czekamy na osoby niezależne, które nie tylko wyobrażają sobie jak usprawnić procesy, ale chcą dokonać tego osobiście - wyjaśnia cytowany w komunikacie prasowym John Hurley, członek zarządu Ryanair ds. technologii.

Chętni mogą ubiegać się o pracę poprzez stronę internetową przewoźnika.

- To duże wydarzenie, bo generalnie nie otwieramy biur poza naszą centralą w Dublinie - podkreślił w rozmowie z Pasazer.com Juliusz Komorek, członek zarządu Ryanaira ds. regulacyjnych i prawnych. - Na razie w centrum pracuje 15 osób w tymczasowym biurze. Zatrudniamy 5-10 osób na tydzień, docelowe biuro ruszy w maju. Prowadzimy negocjacje z dwoma deweloperami co do biur w centrum Wrocławia.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama