×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair uruchomi centrum informatyczne we Wrocławiu


Ryanair uruchomi w maju tego roku we Wrocławiu centrum informatyczne Travel Labs Polska. W biurze znajdzie pracę 120 wysoko wykwalifikowanych osób.Na liście osób, które mogą szukać pracy we wrocławskim centrum IT Ryanaira są m.in. programiści Javascript i .Net, deweloperzy, analitycy danych, osoby zajmujące się business inteligence, inżynierowie bezpieczeństwa i pracownicy helpdesku IT. 

- Ryanair na zawsze zmienił podróże lotnicze w Europie - teraz chcemy zmienić świat podróży online i zamierzamy zrobić to w Travel Labs Polska we Wrocławiu. Szukamy obecnie najlepszych z najlepszych, którzy udoskonalą podróże online. Czekamy na osoby niezależne, które nie tylko wyobrażają sobie jak usprawnić procesy, ale chcą dokonać tego osobiście - wyjaśnia cytowany w komunikacie prasowym John Hurley, członek zarządu Ryanair ds. technologii.

Chętni mogą ubiegać się o pracę poprzez stronę internetową przewoźnika. 

- To duże wydarzenie, bo generalnie nie otwieramy biur poza naszą centralą w Dublinie - podkreślił w rozmowie z Pasazer.com Juliusz Komorek, członek zarządu Ryanaira ds. regulacyjnych i prawnych. - Na razie w centrum pracuje 15 osób w tymczasowym biurze. Zatrudniamy 5-10 osób na tydzień, docelowe biuro ruszy w maju. Prowadzimy negocjacje z dwoma deweloperami co do biur w centrum Wrocławia. gość_c1b03 - Profil
gość_c1b03
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie