×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria poleci z Olsztyna do Monachium


Słoweńska linia Adria Airways poleci z Olsztyna do Monachium. Wczoraj (25.01) linia zaprezentowała swoje plany na sezon "Lato 2016".


Informację o nowej trasie podał portal EX Yu AviationNowe połączenie ma ruszyć 27 marca i być obsługiwane 3 razy w tygodniu. Byłby to drugi przewoźnik i trzecia trasa z nowego lotniska na Mazurach. W zeszłym tygodniu rejsy do Berlina i Krakowa uruchomił SprintAir.

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego rozpisze przetarg na uruchomienie lotów z Szyman do Monachium. Połączenie ma ruszyć już wiosną tego roku. Wszystko wskazuje na to, że przewoźnikiem, który będzie je obsługiwał będzie słoweńska Adria.

W Polsce Adria operuje na trasie z Warszawy do Lublany, a z Łodzi lata do Monachium i Amsterdamu.


Słoweński przewoźnik zapowiedział również wzmocnienie swojej pozycji w Tiranie i Prisztinie. Z albańskiej stolicy uruchomi połączenie do Monachium cztery razy w tygodniu, z Prisztiny zaś dwa razy w tygodniu do Londynu Luton. Z Lublany przewoźnik uruchomi nowe połączenie do Kolonii.

W styczniu Adria zmieniła właściciela, niemiecki fundusz inwestycyjny 4K Invest kupił 91,6 proc. udziałów w słoweńskiej linii. Wartość transakcji to 100 tys. euro (ok. 450 tys. zł).gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie