AirAsia X wraca do Nowej Zelandii

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
26 stycznia 2016 08:22
AirAsia X ponownie poleci do Nowej Zelandii i zaoferuje nową trasę z Kuala Lumpur przez Gold Coast do Auckland. Pierwszy lot będzie miał miejsce już 22 marca br.
Reklama

Loty na tej trasie będą obsługiwane codziennie samolotami typu airbus A330-300. Połączenie jest już dostępne w systemie rezerwacyjnym malezyjskiego przewoźnika.

Najtańsze bilety zaczynają się już od 99 dolarów za podróż w dwie strony z Auckland do Gold Coast oraz 249 dolarów za podróż z Kuala Lumpur do Auckland.

Ostatni lot AirAsia X pomiędzy Malezją a Nową Zelandią odbył się w 2011 r. na trasie z Kuala Lumpur do Christchurch.


Gold Coast to jedno z największych australijskich miast. To znany ośrodek turystyczny słynący ze słonecznego, subtropikalnego klimatu, złocistych plaż, kwitnącego życia nocnego oraz wielu atrakcji turystycznych. Punkt obowiązkowy surfingu oraz wszelkiego rodzaju sportów wodnych.

Z racji swojej lokalizacji to doskonała baza wypadowa na wycieczki nad Wielką Rafę Koralową. Gold Coast także słynie ze swojego udziału w wielu produkcjach filmowych, jest uważane za trzecie najbardziej rozpoznawalne australijskie miasto po Sydney i Melbourne.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama