×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore poleci do Canberry i Wellington


Linia Singapore Airlines ogłosiła nowe połączenia do Australii i Nowej Zelandii. Singapurski przewoźnik uruchomi we wrześniu trasę Singapur - Canberra - Wellington, która z racji połączenie trzech stolic została nazwana "Capital Express" .Pierwszy rejs na trasie "Capital Express" zaplanowano na 20 września 2016 r. Singapore Airlines będą pierwszą linią lotniczą, która połączy Canberrę i Wellington. Będzie to również pierwsza linia lotnicza oferująca loty międzynarodowe z i do Canberry.
Loty będą obsługiwane cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele według rozkładu (czasy lokalne):
  • SQ291 Singapur 23:00 – 8:35+1 Canberra 9:50+1 – 15:05+1 Wellington (-2-4-67)
  • SQ292 Wellington 20:15 – 22:05 Canberra 23:30 – 5:50+1 Singapur (1-3-5-7)
//www.pasazer.com/img/images/normal/singapore,b777200,sin,pbozyk.jpg
- To nowe połączenie Singapuru, Canberry i Wellington odzwierciedla bliskie więzi pomiędzy naszymi trzema krajami. Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszej nowej trasy "Capital Express", która, jesteśmy pewni, będzie cieszyć się powodzeniem wśród podróżujących na wakacje, delegacji rządowych, czy ludzi biznesu. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, z wprowadzenia wygodniejszej opcji dla pasażerów - pierwszego międzynarodowego połączenia do Canberry i pierwszego połączenia non stop pomiędzy stolicami Australii i Nowej Zelandii - powiedział Goh Choon Phong, prezes Singapore Airlines.

Trasę "Capital Exspress" obsłużą zmodernizowane boeingi B777-200ER zabierające na pokład 266 pasażerów w konfiguracji dwóch klasach podróży: 38 w klasie biznes i 228 w klasie ekonomicznej.

Fot. Piotr Bożykgość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie