Konkurs: Mazury latają SprintAirem!

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
21 stycznia 2016 14:44
Startuje nowe lotnisko pasażerskie na Mazurach, więc wspólnie z linią lotniczą Sprint Air, pomyśleliśmy, że to świetny pretekst do zaproponowania naszym Czytelnikom nowej zabawy konkursowej!
Reklama

Dziś (21.01) z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury wystartował pierwszy rozkładowy lot pasażerski do Berlina! W piątek (22.01) pierwsi pasażerowie polecą z warmińsko-mazurskiego lotniska do stolicy Małopolski.

Olsztyn, Berlin i Kraków to piękne miasta z bogatą ofertą turystyczną. Napiszcie, które z nich odwiedzilibyście najchętniej i dlaczego. Spośród nadesłanych uzasadnień jury wybierze najlepszą pracę, którą nagrodzimy biletami dla dwóch osób w obie stronie do wyboru na trasie Olsztyn-Berlin lub Olsztyn-Kraków

Zasady są bardzo proste bo wystarczy napisać zadanie konkursowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Kliknij, aby przejść do strony konkursowej.

//www.pasazer.com/img/images/contests/mazury_lataja.png
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Sprint Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.

Konkurs potrwa do 31 stycznia do 23:45. Wyniki ogłosimy najpóźniej 3 lutego.

Grafika: Pasazer.com
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama