×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs: Mazury latają SprintAirem!


Startuje nowe lotnisko pasażerskie na Mazurach, więc wspólnie z linią lotniczą Sprint Air, pomyśleliśmy, że to świetny pretekst do zaproponowania naszym Czytelnikom nowej zabawy konkursowej!

Dziś (21.01) z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury wystartował pierwszy rozkładowy lot pasażerski do Berlina! W piątek (22.01) pierwsi pasażerowie polecą z warmińsko-mazurskiego lotniska do stolicy Małopolski.  

Olsztyn, Berlin i Kraków to piękne miasta z bogatą ofertą turystyczną. Napiszcie,  które z nich odwiedzilibyście najchętniej i dlaczego.  Spośród nadesłanych uzasadnień jury wybierze najlepszą pracę, którą nagrodzimy biletami dla dwóch osób w obie stronie do wyboru na trasie Olsztyn-Berlin lub Olsztyn-Kraków

Zasady są bardzo proste bo wystarczy napisać zadanie konkursowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Kliknij, aby przejść do strony konkursowej.

//www.pasazer.com/img/images/contests/mazury_lataja.png
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Sprint Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. 

Konkurs potrwa do 31 stycznia do 23:45. Wyniki ogłosimy najpóźniej 3 lutego. 

Grafika: Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie